Extrém

7. září 2015 15:40

Lenka Zajícová

Sex na prvním rande. Ano, nebo ne?

První rande je tady. On vás pozval a vy jste kývla. Jste nervózní, nemáte co na sebe a doufáte, že večer neskončí naprostým fiaskem. Někdy však schůzka předčí naše představy a vám se na konci nechcete domů. Co teď?

Důvody, kdy si můžete ukázat hanbatá místa a kdy nikoliv.

1, Ano: Pokud průběh prvního rande jde jako po másle. On se směje, vy si připadáte sexy a z obou z vás odkapává sexuální chtíč po litrech. V tomto případě máte zelenou. Podle studií totiž sex na prvním rande neovlivňuje průběh dlouhodobých vztahů. Musíte však počítat s rizikem, že vám už nikdy nezavolá, protože si chce jen užít a vztah nemá vůbec v plánu. To však na prvním rande nemáte šanci poznat.

2, Ne: Pokud se vám ten kluk, co do vás šije, ani za mák nelíbí. Máte trochu popito a víte, že jeho byt je blíž než ten váš a vám se nechce platit za taxi. Tak tohle není dobrý důvod ukazovat mu vaši chamtivku půlenou.

3, Ne: Protože jste po rozchodu s vaším bývalým přítelem úplně zdrcená a chcete si zvednout sebevědomí, přestože víte, že mu už nikdy nezavoláte a ráno budete předstírat ztrátu paměti.

4, Ano: Ačkoliv se vám moc nelíbí, nespala jste s nikým už přes rok a máte obavy, že se vám každým dnem může obnovit panenská blána. V tomto případě to berte jako jeho charitativní dar a klidně se s ním vyspěte. Někdy je to ok, když jste trošku sobecká.

5, Ne: Nemáte prezervativ. Je jedno, jak moc vás vzrušuje, jak moc s ním chcete souložit a předvést mu sexuální gymnastiku. Pokud mu z nějakého důvodu nemůžete nasadit pláštěnku, exkurze do vašeho rozkroku by měla být zrušena. Takže pokud tato situace nastane, zůstaňte u vyměňování telefonních čísel. Na vyměňování sexuálně přenosných nemocí je čas.

Sdílejte článek
Štítky rande taxi vztah prezervativ randění

Přečtěte si také