Extrém

27. srpna 2015 12:10

Lenka Zajícová

Krvavá lázeň? Sex v průběhu menstruace - ano, nebo ne?

Sex v průběhu menstruace je zakázané ovoce, které chutná. Je to tím, že ženy jsou citlivější a díky hormonům mají plnější prsa, která je přeci škoda nechávat v podprsence. Zde jsou rady, jak si vychutnat sex ve stylu Čachtické paní.

1. Citlivku nebrat Dejte si pozor na to, s kým se rozhodnete mít sex v době, kdy z vás proudí rudá Vltava. Pokud váš partner nesnáší pohled na krev, je dost možné, že se po prvním zásunu sesype jako hrad z písku a místo sexu bude mít jen trama a základy koktavosti.

2, PotomciI v průběhu menstruace můžete otěhotnět, takže požádejte vašeho partnera, ať si pěkně nasadí pláštěnku. Asi se z tohoto nápadu příliš hroutit nebude, protože mnoho mužů přímý kontakt s krví prostě nedává.

3, Bio palivoKrev je skvělý lubrikant. Váš gel můžete nechat pěkně v nočním stolku a nechte se pohánět krvavým palivem (s náhodnými kusy sexy sliznice, ou jeee).

4, Omezte záplavuPokud chcete minimalizovat krvácení, spoléhejte na gravitaci. Dívka na zádech totiž bude krvácet nejmíň. Když po ní budete chtít různé pozice, je dost možné, že to z ní bude lítat jako z přeplněné kasičky.

5, Hra na Váňu Ne všechny polohy v průběhu cyklu pohodlné. Jestli ráda skotačíte jako žokej na koníčkovi. Je dobré si uvědomit, že na začátku menstruace je váš čípek položen výrazně níž, a tak vám může penis způsobovat bolest. V tomto případě jsou muži s menšími penisy ve výhodě. 6. Orál? Orální sex je v době menstruace super. Pokud ho ale dívka provádí muži, jinak ne. Přestože jsme v sexu otevření všem perverznostem, mířit lízákem do krvavé nory by mělo být pasé. Někdo si ho sice dopřává s tamponem, ale je to prostě hnus. Nejenže budete vypadat jako kuna po večeři, ale z hlediska hygieny se nám z toho dělá ouvej.

Sdílejte článek
Štítky krev Sex Penis styl palivo sex Vltava penis menstruace lubrikant žokej

Přečtěte si také