Extrém

12. září 2015 12:53

Michal Chalupa

UFF! Zvrhlý velebníček podával věřícím „SVATÉ MLÉKO“: Ženy z kostela přesvědčoval dost hustou HLÁŠKOU!

Chlípný velebníček Sobrino Valdeci Picanto (59) z Apore v brazilském státě Goiás šel za katr. Důvod je stejně nechutný, jako svým způsobem směšný. Kázal Slovo boží pomocí svého penisu a neuvěřitelně zhovadilé ideologie!

Pan farář tvrdil svým ovečkám, že byl vyvolen, aby šířil evangelium pomocí „posvátného mléka“, které se na světlo světa dostane jen pobožností orálního sexu! „Přesvědčoval nás, že Bůh může vstoupit do našich životů jen skrze ústa,“ říká jedna z mnoha žen znásilněných v kostele velebníčkem a vysvětluje: „Obvykle, po bohoslužbě nás pastor Valdeci vyzval k orálním praktikám s ním, dokud Duch Svatý nepřijde skrze ejakulaci a nepožehná naší farnosti.“

Kněz byl přistižen přímo při „duchovním aktu“, když jeho přirození zpracovávala ústy místní obchodnice, jíž sliboval lepší zisky. Ovšem jen pokud přijme božské semeno! Nestydatý prasák se následně obhajoval naprosto neuvěřitelnou bajkou. „Setkal jsem se s Ježíšem v nevěstinci, kde mi dal za úkol šířit svaté sémě napříč Brazílií s tím, abych začal ve sboru v Apore, za který jsem zodpovědný,“ tvrdil náruživý služebník boží.

Sdílejte článek
Štítky Brazílie Mléko kostel nevěstinec mléko kněz ústa Duch svatý Goiás

Přečtěte si také