Sex a vztahy

29. srpna 2015 15:29

northstone

DILEMA: Může si muž VÁŽIT ženy, když odmítá ANÁL a NAOPAK?

Dokážeme si představit, jak leckoho titulek tohoto článku nadzvedl ze židle nebo rovnou rozpálil doběla. Tak se zase hezky uklidněte, protože tady jde o vážnou věc. Co když jeden z partnerů potřebuje k naplnění sexuálních fantazií něco, co ten druhý kategoricky odmítá?

Každý má nějaké sexuální fantazie, ale ne vždy se mu je podaří uskutečnit v reálném životě. Typickým případem je rostoucí obliba análního sexu, kdy je tato pro jednoho lákavá praktika noční můrou pro druhého. Některým mužům se může zdát pomilování partnerky do zadečku odpudivé a nehygienické, přestože by se partnerka tomuto druhu sexu ráda oddávala. A naopak jsou ženy, které něco takového nechtějí dělat, protože je to bolestivé nebo jiným způsobem nepříjemné. Potom vzniká trýznivé tabu, nezřídka končící nevěrou.

Co v takové situaci dělat? Někdy si o intimních věcech mají partneři problém byť i promluvit, ale následky mohou být velmi neblahé. Odmítaný ze dvojice, který se potřebuje v sexu realizovat právě takto, hledá pak často příležitost jinde. Odborníci většinou doporučují, aby se milenci zkusili domluvit na nějakém kompromisu, a třeba to jen zkusit, jestli je to opravdu tak nepříjemné a nepřekonatelné. Pokud ano, nezbývá, než zachovat zdrženlivost a hledat jiné způsoby uspokojení. Jenže co když je pro jednoho anál tak lákavý, stejně jako pro druhého odpudivý? Nastává dilema, zda si nechat zajít chuť nebo to prubnout za zády partnera s někým jiným. Jak to vidíte vy?

Sdílejte článek
Štítky Sex hlasování fantazie dilema milovat

Přečtěte si také