Sex a vztahy

9. září 2015 15:35

Lenka Zajícová

POZOR! Tohle je 6 věcí, které holkám vadí v posteli

Sex dělá dobře mně i tobě. Ale někdy je tato aktivita k vzteku. Podívejte se na pár příkladů, kdy litujeme, že jsme raději nešly žehlit...

1, Když nečekaně zkusíte novou praktiku, kterou jste viděli v pornu a rozhodli se, že když se to libí Jenně Jameson, bude se to líbit i nám. Takže než se rozpřáhnete a napálíte nám pětadvacet na holou, zkuste tento krok s vaší „nezbednou holkou“ nejprve zkonzultovat, aby vám taky jedna nepřistála rovnou do rozkroku.

2, Trhání kalhotek. Jistě, někdy se vášeň a chtíč nedá kontrolovat, ale pokud jste tento trik viděli někde ve filmu, uvědomte si, že to skoro nikdy nefunguje. Je to tím, že krajka je většinou z umělé tkaniny. To znamená, že se nám látka zařízne tak hluboko, že nás můžete rozříznout vejpůl.To není sexy. Nemluvě o tom, že kalhotky pak můžeme hodit rovnou do koše. Ne, díky.

3, Když nám strkáte prsty do pusy. Jedna věc je, když vám samy chceme prsty lízat a evokovat tak orální sex. Druhá věc je, když se nám do úst snažíte agresivně nacpat skoro celou pěst. V tu chvíli je to stejně příjemné, jako když se kaprovi zahákne za mordu nemilosrdný rybářský háček. Nemluvě o tom, že si před touto praktikou často zapomínáte umýt ruce. Sakra, kluci, kde to jsme? Jestli nám chcete dát ochutnat to, co jste měli k obědu, je určitě lepší cesta než to cucat z vašich nehtů. Prostě si na to dávejte pozor.

4, Když jakoby náhodou vklouznete v plné palbě do jiného otvoru. Ne, tohle není ok, pokud to partnerce neřeknete předem. A „promiiiiň, a už je tam! No vidíš, a pak, že to nedáš,“ se vážně nepočítá jako řádná informace o nadcházejícím průběhu situace.

5, Když nás těsně před sexem poprosíte o striptýz:

Ok, tato situace je opravdu zvláštní. Vy budete sedět klidně na posteli a my máme v momentě vymyslet choreografii jako vystřihnutou z Showgirls. To fakt nejde. Pokud o tom fantazírujete, dejte nám to vědět dřív, než když už se jde na věc. V tom případě si můžeme něco připravit. Jinak vás odměníme jen nechápajícím výrazem a tím, že vám ukážeme, jak se dokážeme rychle obléci.

6, Nadávky. Pokud doposud vaše pohyby při souloži připomínaly zpomalený film, bude pro vaši partnerku dost šokující, když vám z úst vypadne místo „miláčku“, oslovení typu děvko a kurvičko.

Jestli chcete přitvrdit, ok, ale ne každá holka to má ráda. Místo žhavého sexu jí tak můžete podarovat traumatem na zbytek života. Zkuste se jí zeptat, zda je to oukej, když ji v@#$%^$ jako špinavou d@#$%.

Sdílejte článek

Přečtěte si také