Extrém

25. května 2015 15:47

Lenka Zajícová

TREND NA LÉTO: Španělský sex aneb prsa v akci! Co to je a jak to dělat pořádně?

A je to tady! S jarem se nám bouří hormony a náš sexuální apetit roste jako kuře na steroidech. Je tedy ideální čas na to oprášit po zimní hibernaci naše sexuální dovednosti a naučit se nějaké nové. Zkoušeli jste už španělský sex?

Pokud za vámi váš partner přijde s požadavkem na španělský sex, znamená to jediné, on bude na vrcholu blaha – vy nikoliv. Ale co bychom pro naši drahou polovičku nebo toho neznámého týpka, co jsme před chvílí poznaly v baru a na ruce se mu lesknou (skoro pravé) Rolexy, neudělaly. Co to tedy je? Španělský sex je uspokojování partnera ňadry.

Co k tomu potřebujete?

Velikost prsou minimálně B a lubrikační gel. Ano, je to lehce diskriminující, protože pokud máte pod tričkem jedničky a méně, váš partner si svého Ptáka Ohniváka může sedřít o hrudní kost do krve a z toho asi žádnou explozi slasti neucítí. Takže pokud jste jedničkářka nejen ve škole, nebo frajer – tato sexuální praktika není pro vás.

Jaká je nejlepší pozice?

Můžete dělat skoro všechno. Nejlepší a nejlichotivější pozice pro ženu je v tomto případě klasicky na misionáře. Díky ní uděláte i z prázdnotou čpějících měchů dokonalé balóny. Lehněte si tedy na záda a ztopořený penis uchopte ňadry (která pomocí dlaní vytvarujte do těch krásných melounů). V tomto případě jsou ve výhodě majitelky přírodního poprsí, s kterým se dá manipulovat jako s naivním děckem. Silikony sice trčí do stropu jako dvě Lysé hory, ale pohybovat se s nimi dá stejně snadno.

Jako po másle!

Přestože při španělském sexu nedochází k vaginálnímu kontaktu, měl by se na penis aplikovat lubrikační gel. Díky němu nedojde k iritaci pokožky (a ani předkožky).

Tak, a teď máte penis mezi prsy, který se pohybuje jako beranidlo zásahové jednoty snažící se dostat do pervitinového doupěte. Tiskněte prsa k sobě a špičku penisu drážděte jazykem (pokud nemáte k dispozici kašpárka, který se tam nedostane, i kdybyste měla krk jako žirafa). Občas můžete nechat penis zmizet ve vašich ústech.

Následně nechte vašeho partnera, aby jeho sopka vášně vybuchla. Předem se domluvte, kam to váš přítel napálí. Ejakulace na poprsí je pro muže velice vzrušující, ejakulace do úst je pro chlapy zaručenou výhrou. Je jen na vás, kam mu to umožníte. Oči jsou vždy špatně – pokud nemáte doma Robina Hooda, dávejte si pozor, aby vás omylem nezasáhl právě sem. Z toho by se mohl zrodit zánět spojivek a nebo infekce, která může způsobit věčnou tmu. A to nechcete... především když jste si vlastně ani nezasouložily.


Přečtěte si také