Showbyznys

18. května 2015 12:51

Tereza Javorová

Holky, bacha: 5 nejčastějších chyb, které děláte při orálním sexu

Zdokonalit se v orálním sexu není tak jednoduché jako zlepšit se v líbání. Nechtěné kousnutí má daleko horší následky, než je jen prokousnutý ret. Čtěte, jakých chyb se vyvarovat, aby si před vámi muži nebrali suspenzor.

Muži vás budou milovat, obdivovat, uctívat, na rukou nosit a z ruky zobat... jen když při orálním sexu nebudete dělat tyhle chyby:

1. Ostré zuby

I když jste pyšná na to, že máte zuby jako Bílý tesák, partnerovi je při orálním sexu nepředvádějte. Nic není pro muže děsivější noční můrou než představa, že mu vaše špičáky přejedou po jeho chloubě.

2. Sucho jako na Sahaře

Začnete-li partnerův úd zběsila třít suchou rukou a zapojíte-li i nervozitou vyprahlá ústa, dočkáte se nejspíš procítěného zaúpění, které však s rozkoší nemá nic společného. Nebojte se na penis trochu plivnout nebo použijte lubrikační gel. Kdo maže, ten jede!

3. Špička ledovce

I když je žalud partnerova penisu jeho nejcitlivější místo, nezaměřujte se jen na něj. Od vrcholu Everestu vede do základního tábora dlouhá, předlouhá (dobře, u někoho kratší) cesta. Nevejde-li se vám do pusy celá délka ztopořeného penisu, zapojte ruce! A pamatujte: Pevný stisk, přinese jen zisk!

4. Leklá ryba

Orální sex není jako vyšetření u zubaře, kde vám jen stačí zavřít oči, otevřít pusu a čekat, až se ve vaší dutině odehraje vše, co je potřeba. Buďte aktivní! Měňte rytmus (přirozeně od pomalejšího k rychlejšímu), sajte, mručte, olizujte. Partnera potěší, když uvidí, že i vy si to užíváte.

5. Plivání je plýtvání

Je tu velké finále, vrchol představení. Snad ničím ale famózně provedený orál nezkazíte víc, než když poběžíte s rukou přes pusu do koupelny. Muž vám právě ze sebe předal to nejcennější, co má, tak to přijměte jako (danajský) dar a... polkněte.

---

Pikoška na závěr: Samozřejmě úplně nejhorší chybou orálního sexu je nedělat ho vůbec. Anebo k němu svolit, ale celou dobu se tvářit znechuceně nebo zoufale jako Dakota Johnson. Pamatujte, že pro 80 % mužů je orální sex nejoblíbenější sexuální praktika. Tak se nesnažte tuto statistiku snížit!

Sdílejte článek
Štítky Sahara Sex Mount Everest Penis orální sex chyba penis pusa Dakota Johnsonová vrchol

Přečtěte si také