návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Sex a vztahy

6 nejčastějších chyb při sexu: Pánové, s tímhle přestaňte!

Nikdo není neomylný, chlapi, ale opakované chyby při sexu můžou být fatální! Přinášíme seznam těch, které děláte nejčastěji a možná o tom ani nevíte…
Vydáno: 25.11.2015
Některé věci ženy v posteli opravdu neocení.
Autor: profimedia Některé věci ženy v posteli opravdu neocení.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

1. Jedem pouze rychlovky
Vášnivý sex, kdy z partnerky strháte oblečení a během krátké chvíle ji přivodíte orgasmus, je fajn, ale nikdy nebude tak super jako sex, kdy jste oba nažhavení a orgasmus oddalujete. Oddalování totiž způsobí mnohem intenzivnější vyvrcholení. Dejte si na čas a než se vůbec dostanete k samotnému sexu, vášnivě se po sobě plazte s oblečením. Hlaďte se a vzrušujte a doveďte se k naprostému šílenství. Věřte, že slast, kterou partnerce způsobíte, zničí i vás.

2. Dovolování se
Je fajn, že předtím, než zasunete penis do análního otvoru, se zeptáte a neděláte to automaticky, ale ptát se, jestli nám můžete dát pusu? Jestli se můžeme posunout? Jestli nás můžete orálně uspokojit? To je pro ženy zabiják vzrušení. Pozorujte řeč našeho těla a tělem nám ukazujte, co chcete. „Prosím, mohl bych ti…,“ totiž vážně sexy není.

S ženou je to velmi jednoduché, jen se to musí umět. ;)

4 způsoby, jak ji zaručeně přivést k ORGASMU!

3. Slintání u orálu
Možná to berete podle sebe, kdy čím víc slin, tím je to lepší. Orální sex u holek na sucho taky nefunguje, ale nám se líbí, když pracujete s tím, co produkujeme my. Zkrátka na začátku sliny nevadí. Pak se pracujte s tím, co dáváme a na závěr, prosím, vylízat do sucha. Sliny, které nám pak stékají mezi půlkami, nás nevzrušují.

4. Prsty jako gynekolog
Umět správně používat prsty je malé umění. Někdy ovšem vaše fascinace naším přirozením způsobí, že se cítíme jako na návštěvě u gynekologa. Zkrátka, pokud nám roztáhnete nohy, a koukáte a prohmatáváte, může to mít úplně opačný efekt, než si přejete.

5. Neostříhané nehty
Člověk by řekl, že tohle je základ a nemusí se to vůbec zmiňovat, ale někdy to vypadá, že si myslíte, že lehké škrábání na penisu nebo varlatech je stejné, jako když delší nehty strčíte do nás! NENÍ TO STEJNÉ!!!!! Představte si, jak vás neohrabaně škrábeme a na obnaženém žaludu, taky nic moc, co?!

6. Hledání mandlí
Líbání, které nebere konce, pocit, že se od partnera nemůžeme odtrhnout a plení nám ústa, je skvělý. Když se však nemůžeme nadechnout, protože váš jazyk máme až v krku a vášeň se zamění za urputnou touhu obkroužit jazykem obě naše mandle, chuť na sex se začne vytrácet.

Existuje někdo, kdo nemá rád orální sex?

Wow! Znáte ORÁLNÍ MASTURBACI? Dopřát si ji může úplně každý!

Z análního sexu může být super zábava.

Jak se správně připravit na ANÁLNÍ SEX? Poradíme vám!

Squirting je zážitek na celý život.

To nejlepší, co ženě můžete v posteli dopřát? SQUIRTING! Nikdy nezapomene a vy taky ne…