Sex a vztahy

25. listopadu 2015 15:02

Michal Chalupa

6 nejčastějších chyb při sexu: Pánové, s tímhle přestaňte!

Nikdo není neomylný, chlapi, ale opakované chyby při sexu můžou být fatální! Přinášíme seznam těch, které děláte nejčastěji a možná o tom ani nevíte…

1. Jedem pouze rychlovkyVášnivý sex, kdy z partnerky strháte oblečení a během krátké chvíle ji přivodíte orgasmus, je fajn, ale nikdy nebude tak super jako sex, kdy jste oba nažhavení a orgasmus oddalujete. Oddalování totiž způsobí mnohem intenzivnější vyvrcholení. Dejte si na čas a než se vůbec dostanete k samotnému sexu, vášnivě se po sobě plazte s oblečením. Hlaďte se a vzrušujte a doveďte se k naprostému šílenství. Věřte, že slast, kterou partnerce způsobíte, zničí i vás.

2. Dovolování seJe fajn, že předtím, než zasunete penis do análního otvoru, se zeptáte a neděláte to automaticky, ale ptát se, jestli nám můžete dát pusu? Jestli se můžeme posunout? Jestli nás můžete orálně uspokojit? To je pro ženy zabiják vzrušení. Pozorujte řeč našeho těla a tělem nám ukazujte, co chcete. „Prosím, mohl bych ti…,“ totiž vážně sexy není.

3. Slintání u oráluMožná to berete podle sebe, kdy čím víc slin, tím je to lepší. Orální sex u holek na sucho taky nefunguje, ale nám se líbí, když pracujete s tím, co produkujeme my. Zkrátka na začátku sliny nevadí. Pak se pracujte s tím, co dáváme a na závěr, prosím, vylízat do sucha. Sliny, které nám pak stékají mezi půlkami, nás nevzrušují.

4. Prsty jako gynekologUmět správně používat prsty je malé umění. Někdy ovšem vaše fascinace naším přirozením způsobí, že se cítíme jako na návštěvě u gynekologa. Zkrátka, pokud nám roztáhnete nohy, a koukáte a prohmatáváte, může to mít úplně opačný efekt, než si přejete.

5. Neostříhané nehtyČlověk by řekl, že tohle je základ a nemusí se to vůbec zmiňovat, ale někdy to vypadá, že si myslíte, že lehké škrábání na penisu nebo varlatech je stejné, jako když delší nehty strčíte do nás! NENÍ TO STEJNÉ!!!!! Představte si, jak vás neohrabaně škrábeme a na obnaženém žaludu, taky nic moc, co?!

6. Hledání mandlíLíbání, které nebere konce, pocit, že se od partnera nemůžeme odtrhnout a plení nám ústa, je skvělý. Když se však nemůžeme nadechnout, protože váš jazyk máme až v krku a vášeň se zamění za urputnou touhu obkroužit jazykem obě naše mandle, chuť na sex se začne vytrácet.

Sdílejte článek
Štítky orgasmus sex penis nehty mandle oděv

Přečtěte si také