Extrém

27. února 2015 08:50

karin snydrova

9 nejšílenějších věcí, které zapomněli lidé v hotelu

Také jste někdy v hotelovém pokoji zapomněli zubní kartáček či nabíječku na mobil? Tihle hosté ale zřejmě někde nechali hlavu. Co všechno po nich personál objevil, nepochopíte.

1) Opravdu hodně koťátek

Žena po sobě zanechala pokoj plný koťátek, stodolarovou bankovku a lístek se vzkazem, že se pro ně za týden vrátí. Bohužel už nikdy nepřišla.

2) Kozu oblečenou jako Abraham Lincoln

Jak se koza do hotelu vůbec dostala, zůstává dodnes záhadou.

3) Žraloka ve vaně

Ano, opravdu. V hotelu s názvem Tivoli Marina po sobě jeden z hostů zanechal v koupelně živého žraloka. Když ho personál našel, bylo zvíře už viditelně zesláblé. Poté byl žralok navrácen do svého přirozeného prostředí.

4) Osmnáctiměsíční miminko

Lidé běžně ztrácejí klíče, nabíječky, doklady i peněženky, ale že by někdo někde zapomněl dítě, zní pouze jako blbý vtip. Ale není.

5) Prsní implantáty

Ve Velké Británii zapomněla žena v hotelovém pokoji svá budoucí ňadra. Právě se chystala odletět na plánovanou plastickou operaci, ovšem to, že by si svá prsa měla vzít s sebou, se jí už tak nějak vykouřilo z hlavy.

6) 75 000 plyšových medvídků

Vášnivý sběratel po sobě zanechal jen pár kousků ze své kolekce. Přesněji řečeno 75 000, jenže si je nikdy nevyzvedl. Celá sbírka byla nakonec věnovaná nadaci na výzkum rakoviny.

7) Zubní protézu

Její hodnota se odhaduje na 8 tisíc euro. Sklerotický turista má určitě spoustu dalšího zlata, diamantů a safírů, které mu na ztracený klenot pomohou zapomenout.

8) Hada

Servírka z amerického Wahingtonu dostala málem infarkt, když vešla do hostova pokoje. Ten byl totiž tak roztržitý, že si do kufru zapomněl přibalit svého zvířecího miláčka. I když kdo ví, třeba to udělal naschvál.

9) Tašku plnou bankovek

V přepočtu tři čtvrtě milionu korun našly uklízečky v pokoji po odjezdu hosta.

-nos-

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také