Extrém

21. března 2016 12:13

Tereza Javorová

9 tipů, jak vám bude chlap navždy ležet u nohou

Žádný vztah vám nevydrží déle než pár týdnů, maximálně měsíců? Možná je chyba na vaší straně, a ne toho syčáka... Zkuste tyto tipy a muži vám budou ležet u nohou!

Mějte svoji hrdost – nezvedne vám telefon, tak mu pro jistotu voláte za 10 minut znovu? Balíte mu svačinu do práce, i když ji večer najdete zmačkanou a nedotčenou v tašce? Vykašlete se na to. Chlap musí mít pocit, že si vás musí zasloužit. Nedělejte mu matku ani pečovatelku.

Starejte se o sebe – buďte krásná, okouzlující a přitažlivá. Choďte cvičit, pečujte o sebe, ale co je nejdůležitější, buďte spokojená sama se sebou. Jedině tak vás budou ostatní vnímat tak, jak byste si přála.

Buďte trochu potvora – pokud chcete, aby vás muž nikdy neopustil, musíte být trochu potvora. Ale v dobrém slova smyslu! Svůj čas neplánujte jen podle jeho diáře, mějte svoje koníčky a občas mu řekněte: sorry, už mám jiné plány. Jedině to, co nemůžeme mít, chceme ještě víc.

Smějte se – buďte zábavná a veselá, žádná odměřená ledová královna! Muži milují vtipné a rozpustilé holky, takže se smějte a buďte pro každou špatnost, teda zábavu!

Buďte milá – zase to s tou mrchou moc nepřehánějte. Nebo jinak – tvařte se jako andílek. Muži nechtějí ukňourané ženy, co si pořád na něco stěžují a jsou naštvané. Buďte osobitá, vstřícná, ale ne zase hloupoučká a naivní. Musíte vědět, co chcete, a s úsměvem toho dosáhnout.

Nezávislost – mějte vlastní peníze, vlastní zájmy a vlastní kamarády. Snažte se na muži neviset žádným způsobem, aby neměl pocit, že nad vámi má moc. Kdykoliv se totiž jinak můžete sbalit a odejít. Proto si vás musí hýčkat.

Chvalte ho – muži promasírovat ego občas potřebují. Nechejte se tedy od něj naučit parkovat nebo udělat ty nejlepší bramboráky a chvalte ho, chvalte ho a chvalte ho.

Nechejte se chránit –sice jste nezávislá a samostatná, ale občas v něm probuďte ochranitelský instinkt. Nechejte ho, ať zabije pavouka nebo vám půjčí sako, když vám je zima. Samozřejmě byste to zvládla i bez něj, ale dopřejte mu pocit, že vás chrání.

Buďte v posteli ďábel – co si budeme nalhávat, sex je ve vztahu naprosto zásadní. Buďte vášnivá, sexy, divoká i romantická... a bude vám ležet u nohou.

Sdílejte článek

Přečtěte si také