Sex a vztahy

12. ledna 2016 14:42

Tereza Javorová

10 věcí, které ženu dělají neskutečně SEXY

Být zatraceně sexy není až tak těžké! Těchto deset triků zvládne každá:

1. Zas až tolik se nesnažte - budete-li nosit ultrakrátké sukně, hluboké výstřihy, přemalovávat si pusu a polévat se parfémem od hlavy až k patě, docílíte úplně opačného efektu - budete vypadat jako štětka. A ty sexy nejsou. Buďte sama sebou a na nic si nehrajte!

2. Usmívejte se - první, čeho si muž na ženě všímá, je úsměv. Kašlete na to, jestli máte křivé zuby, rovnátka nebo vám strýček říkal, že se smějete jako osel. Úsměvem naznačujete, že máte ze života radost a jste do nepohody. V době plné hejterů a ufňukaných lidí se to cení dvojnásob.

3. Odzbrojujte - říct něco nečekaného v pravou chvíli dokáže zázraky. Buďte spontánní a uvolněná. Sedíte s mužem na baru a servírka mu pod nos nacpe svůj obří výstřih? Řekněte ve vtipu něco jako: "Dobrý den, kozy ven". Jestli má smysl pro humor, tak to ocení.

4. Oblékněte červenou - červená barva muže přitahuje podobně jako býka. Rozpaluje ho ho běla, ale s tím rozdílem, že vás pak nechce nabrat na rohy, ale napíchnout na svůj kůl. Oblékněte si tak červené šaty nebo noste rudou rtěnku či lak na nehty (samozřejmě ne vše najednou).

5. Tancujte - když se umíte hýbat na parketě, jaká asi budete v posteli? Tahle přímá souvislost napadne každého muže, když se na vás dívá, jak se vlníte na parketě. Natrénujte si pár sexy pohybů a při prvním rytmickém songu je bez ostychu předvěďte. Opět je ale lepší, že méně je někdy více. Tanec byste si nejlépe měla sama užívat.

6. Mějte klučičí koníček - vyznáte ve v počítačovách hrách? Milujete paintball? Baví vás auta? Všechny akové záliby, kterými se holka "vkrádá" do klučičího světa, jsou pro muže neskutečně sexy!

7. Dívejte se do očí - přímý pohled do očí značí sebevědomí, ale také zájem. Pokud oči ještě trochu přimhouříte a zároveň se usmějete, chlap zůstane oněmělý a neznadějně polapený.

8. Buďte vtipná - není snad nic přitažlivějšího, než holka, která má ráda zábavu a dokáže si udělat legraci i sama ze sebe. Chlapi jí pak padají k nohám jako hrušky. Buďte veselá a zábavná!

9. Používejte mozek - na druhou stranu chichotající se lolitku ale žádný nechce. občas nezapomeňte zapnout mozek a ve vážné diskuzi přihoti pár pádných argumentů. Sexy chytrá holka je víc než jen sexy holka.

10. Užívejte si sex - máte-li ráda tuhle živočišnou zábavu, máte ráda život. A to z vás bude vyzařovat. Proto odhoďte oblečení i stud a pořádně si užívejte!

Sdílejte článek
Štítky zábava sex nehty parfém parketa

Přečtěte si také