Extrém

5. listopadu 2015 13:55

redakce Prima Lajk

Africký Jack Rozparovač si schovával trofeje do mrazáku. Neuvěříte, kolik zmrzlých vagín u něj policisté našli

Třiašedesátiletý Dán Peter Frederiksen žijící v Jihoafrické republice skončil u soudu potom, co v jeho domě policie našla kusy ženských intimních partií. Nejděsivější je, že se stále neví, zda ženy mrzačil zaživa nebo alespoň v narkóze.

Policie u Frederiksena objevila 21 vagín, chirurgické nástroje a anestetika. Jeho první obětí patrně byla jeho vlastní manželka! Osmadvacetiletou ženu omráčil a pak jí vyřízl vnější část pohlavních orgánů. Žena přežila, a když promluvila na policii, měla i svědčit u soudu, jenže někdo ji minulý měsíc zastřelil.

Násilník vlastní obchod se střelnými zbraněmi a za oběti si vybíral zejména ženy ze sousedního Lesotha. Části jejich intimních partií si schovával již od roku 2010. Oběti se bály jít na policii, až jedna z nich sebrala odvahu k tomu, aby vypověděla, co se stalo. Následně policie spustila vyšetřování a došla ke zmíněnému číslu 21 napadených žen. I tak policie vyzývá Jihoafričanky, aby se ozvaly, pokud je někdo napadl stejným způsobem, počet obětí by nemusel být finální.

Sdílejte článek
Štítky policie Jack Rozparovač anestezie Lesotho vagína

Přečtěte si také