ODPORNÉ FOTO: Patoložka dává na internet fotky mrtvol! Neuvěříte, jak svoje činy obhajuje

Pětatřicetiletá Nicole pracuje jako patoložka v nemocnici v americkém New Jersey a ze své práce si domů odnáší fotky mrtvých lidí často v dost šíleném stavu. Pak je dává online. Najdete tu amputované končetiny, vykuchané vnitřnosti i šílená zranění.

Na Instagramu ji sleduje přes půl milionu uživatelů, kteří lajkují nechutné záběry, které nenajdete ani v těch nejodpornějších krvácích. Tahle potetovaná patoložka zkrátka nezná mezí. A ještě se chlubí, jakou je milující matkou a manželkou. Na svou obhajobu říká: „Mrtví učí živé.“ Nevíme ale, jestli takové vzdělání potřebujeme.Když se jí zeptali, jestli má nějakou hranici, odpověděla: „Snažím se vyhnout nahotě. Ale je tu spousta cool případů gangrén na genitáliích. Ale nemůžu je ukázat, protože by tam byly vidět i penisy.“ Samozřejmě v tuhle chvíli mluvila o restrikcích Instagramu ohledně obnažování.

Pokud vás zajímá více fotek z její práce, podívejte se na její Instagram, ale pozor tahle ženská má silnější žaludek než Temperance Brennanová ze Sběratelů kostí!

Sdílejte článek
Štítky smrt fotka Instagram New Jersey mrtvola fotografka Obrázek Internet Temperance Brennan

Přečtěte si také