Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Extrém

Bizár! Dívka byla vyloučena ze školy za prodávání sexuálních pomůcek. Ve skutečnosti se přitom jednalo o tyto hračky

Jak je mohlo tohle vůbec napadnout?
Vydáno: 24.03.2017
Jak si to mohli splést?

Bizarní situace se stala v jedné ze středních škol v americkém Wisconsinu. Dvanáctiletá Frances zde byla vyloučena ze školy za údajný prodej sexuálních hraček. Ty prý našli tamní učitelé v její školní skříňce, u níž je puberťačka údajně také tajně prodávala. Celá studentská kauza má však jeden háček. Nejedná se totiž o dilda, jak se školní vedení mylně domnívalo, ale dětskou hračku!

Na svůj vtípek krutě doplatil.

FOTO: Instalatér našel v koupelně ženy dildo. Jeho reakce se stala hitem internetu! Proč kvůli ní dostal vyhazov?

Frances totiž svým spolužáků ve skutečnosti prodávala klasické klouzavé vodní hady. Učitelé ve Spojených státech ale mají evidentně malinko perverznější mysl a hned za hračkou hledali sexuální podtext. Rodiče holčičky jsou samozřejmě naštvaní a požadují nápravu situace a stažení ošklivých obvinění. Jejich dcera nejenže nic neprovedla, ale navíc je kvůli hnusnému obvinění údajně zostuzena nejen ve škole, ale i v okolí.

Škola si ovšem stále trvá na svém a tvrdí, že ona a ostatní žáci využívali hračku k sexuálním účelům, což ovšem v případě dvanáctileté holčičky a této jednoduché hračky zní dosti podivně. Uvidíme, zda se dívka v bizarním sporu nakonec dočká spravedlnosti.

Tohle dívka nečekala.

Dívka odkopla kluka po prvním rande. Jeho reakce ji ale brutálně vytočila

Jak strávit příjemné chvíle v kině?

FOTO: Tohle kino přišlo s dokonalou reakcí na OKURKU, kterou zaměstnanci objevili po projekci 50 odstínů temnoty!

Reklama
Článek je zařazen v: hračka, bizár, sexuální hračka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama