Extrém

24. března 2017 16:17

redakce Prima Lajk

Bizár! Dívka byla vyloučena ze školy za prodávání sexuálních pomůcek. Ve skutečnosti se přitom jednalo o tyto hračky

Jak je mohlo tohle vůbec napadnout?

Bizarní situace se stala v jedné ze středních škol v americkém Wisconsinu. Dvanáctiletá Frances zde byla vyloučena ze školy za údajný prodej sexuálních hraček. Ty prý našli tamní učitelé v její školní skříňce, u níž je puberťačka údajně také tajně prodávala. Celá studentská kauza má však jeden háček. Nejedná se totiž o dilda, jak se školní vedení mylně domnívalo, ale dětskou hračku!

Frances totiž svým spolužáků ve skutečnosti prodávala klasické klouzavé vodní hady. Učitelé ve Spojených státech ale mají evidentně malinko perverznější mysl a hned za hračkou hledali sexuální podtext. Rodiče holčičky jsou samozřejmě naštvaní a požadují nápravu situace a stažení ošklivých obvinění. Jejich dcera nejenže nic neprovedla, ale navíc je kvůli hnusnému obvinění údajně zostuzena nejen ve škole, ale i v okolí.

Škola si ovšem stále trvá na svém a tvrdí, že ona a ostatní žáci využívali hračku k sexuálním účelům, což ovšem v případě dvanáctileté holčičky a této jednoduché hračky zní dosti podivně. Uvidíme, zda se dívka v bizarním sporu nakonec dočká spravedlnosti.

Sdílejte článek
Štítky hračka bizár sexuální hračka

Přečtěte si také