návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Extrém

Dívka odkopla kluka po prvním rande. Jeho reakce ji ale brutálně vytočila

Když vám rande nedopadne podle plánu.
Vydáno: 24.03.2017
Tohle dívka nečekala.
Autor: Imgur.com a Profimedia.cz Tohle dívka nečekala.

Hledat svého partnera na internetových seznamkách je mnohdy dost ošemetné a po prvním rande často přichází velké vystřízlivění. Takovou studenou sprchu, jakou dostala následující holka na Tinderu, byste ale zažít nechtěli. Té totiž napsal chlapec po jejich společné schůzce slušnou zprávu, že si jejich posezení užil.

Ona mu však ihned napsala typickou frázi, že to bylo sice fajn, ale měli by být radši kamarádi. Jenže týpek místo toho, aby podle jejího očekávání protestoval a ptal se proč, v klidu souhlasil. Myslel si totiž to samé.

Tohle se klukovi příliš nepovedlo.

GALERIE: Týpek poslal holce fotku svého penisu. Její reakce ho totálně ztrapnila a stala se hitem internetu!

To ovšem holku rozčílilo k nepříčetnosti a začala se do něj ostře navážet. Nemohla překousnout fakt, že také on nebyl z rande příliš nadšený a v úvodní zprávě se snažil být pouze slušný. On zase nemohl pochopit, proč z toho ona dělá takovou vědu, když ho sama odkopla.

Následovala ostrá výměna, v níž ho obviňuje z toho, že se s odmítnutím nemůže smířit a dělá si legraci z jeho vlasů či zaměstnání. On jí ale vrací stejně drsným způsobem a řekne jí, že je tlustá a zajímá se pouze o výši jeho platu. Jejich hádce se nyní směje celý internet. Ne takhle by rande na Tinderu opravdu dopadnout nemělo.

Svého romantického Valentýna se nedočkala.

GALERIE: Týpek naplánoval pro svou holku ten nejkrutější valentýnský prank. Její reakce vás dostane

Přijde vám tohle vtipné?

Rytmus sprostě zaútočil na vlastní fanynku! Na její dotaz odpověděl tímto trapným způsobem!

Článek je zařazen v: Zprávy , odmítnutí , Tinder , internetová seznamka

reklama