Extrém

23. února 2017 12:01

redakce Prima Lajk

GALERIE: Týpek poslal holce fotku svého penisu. Její reakce ho totálně ztrapnila a stala se hitem internetu!

To si vážně myslel, že něco takového zabere?

Muži se dneska snaží sbalit ženu opravdu bizarními a nechutnými způsoby. Třeba tím, že holce prostě pošlou fotku svého přirození. Přesně to zažila mladá Britka Samantha, které kluk James, jehož nikdy předtím neviděla, prostě poslal fotku svého nádobíčka. A asi si myslel, že tím na ni udělá dojem a ihned ji dostane do postele. To se ale krutě přepočítal.

Samantha už totiž byla naštvaná z tohoto nechutného zvyku některých mužů a rozhodla se mu ošklivě pomstít. Dala mu proto uchutnat jeho vlastní medicínu a začala mu posílat penisy dalších mužů. A bylo to opravdu hodně penisů. Kluk se pak na ni naštval a nemohl pochopit, proč to vůbec dělá. Podle jeho slov byl na ni prostě hodný.

Dívka ale v posílání sprostých obrázků pokračovala dál. Následovala šílená konverzace, v níž se hádají o jeho malém přirození či o tom, zda James ve skutečnosti není gay. Celou dobu se mu pak snaží vysvětlit, že to co udělal, je zkrátka špatné. Nejsme si ale jisti, jestli to James vůbec pochopil. Dívka se proto, s nutnou cenzurou penisů, pochlubila konverzací na sociálních sítích, aby dala jasně najevo, čeho jsou někteří zoufalci schopni.

Sdílejte článek

Přečtěte si také