Extrém

30. července 2015 10:57

redakce Prima Lajk

BRUTÁLNÍ: Petrohradská Baba Jaga rozčtvrtila 10 lidí. Jak se na to přišlo?

Legenda o čarodějnici, která zabíjí lidi, ožila v ruském Petrohradě. Osmašedesátiletá stařena tu zamordovala během dvaceti let desítku lidí. Její zápisky se prý čtou jako horor.

Žena, které se přezdívá babička Rozparovač, se se svými obětmi moc nemazlila. Zatímco někoho rozsekala na kousky a vynesla v pytli na smetí, jednu ženu otrávila po té, co se s ní pohádala. Tenhle mord jí ale neprošel a vražedkyně skončila ve vazbě.

Tam se přišlo na další hrůzné činy, které žena spáchala. A hlavním svědkem byl její deník! Žena si totiž všechny svoje „úspěchy“ zapisovala v ruštině, němčině a angličtině, asi aby si je mohl pročíst opravdu kdokoli. Ti, kdo deník četli, ho přirovnávají ke knihám krále hororu Stephena Kinga v reálném světě!

Ruská televize také odvysílala záběry z bezpečnostní kamery, na kterých je vidět, jak žena táhne z domu plastový pytel patrně se zbytky těla jedné z obětí. Policie pak ostatky rozřezané nožem a pilou našla na petrohradském předměstí.

Bezpečnostní kamera ženu napráskala.

Žena pracovala během sovětských časů v hotelu hojně navštěvovaném cizinci. To by mohlo vysvětlovat její znalost jazyků. Posledních pár měsíců strávila podle sousedů v psychiatrické léčebně.

Sdílejte článek

Přečtěte si také