Extrém

20. května 2017 14:42

redakce Prima Lajk

Co o vás prozradí barva, kterou na sobě nosíte? Užíváte si život každičkými doušky, nebo se bojíte otevřít?

Jakou barvu na sobě nosíte nejčastěji? Zamyslete se. Už víte? Tak si pojďte přečíst, co to o vás vypovídá.

ČERVENÁPokud nejraději nosíte červenou, dáváte tím najevo, že jste vášnivý člověk. Milujete život. Užíváte si ale někdy až příliš, že zapomínáte na druhé.

ORANŽOVÁNa lidi působíte jako pozitivní lidé. Dáváte tak najevo, že jste otevření seznámení a taky zábavě. Máte rádi zábavu a máte chuť být poznávat různorodost světa. Pokud máte na sobě oranžovou, rozhodně nepůsobíte nudně, naopak.

ŽLUTÁZdá se, že v den, kdy si vezmete žlutou, máte chuť bádat. Lidé, kteří mají na sobě žlutou, mívají chuť tvořit a přicházet s novými nápady. Ne vždy se však realizují.

ZELENÁPokud nosíte zelenou, vyzařujete, že chcete hluboko uvnitř někam patřit. Máte chuť milovat a být milován. Jste vstřícný vůči druhým. Jste člověk, který si váží druhých.

MODRÁMilovníci modré mají chuť najít vnitřní klid a taky pravdu. Jedná se o přemýšlivého člověka, který nad vším hodně přemýšlí, někdy až moc. Pokud nosíte nejraději modrou, chcete si žít svůj sen. Jdete si jasně za svými ideály.

FIALOVÁMáte hlubokou potřebu citového bezpečí. Jste spíše altruista. Zajímá vás duchovno. Vztahy a chuť hloubat, to je vaše téma. Jste skvělý podporovatel. Díky vám se lidé cítí výjimeční.

RŮŽOVÁZnačí velkou touhu po lásce, a to i bezpodmínečně.

TYRKYSOVÁ Hledáte duchovní a emoční rovnováhu ve svém životě. Jste ve skrytu duše velcí idealisté. Jste křehcí. Přesto se snažíte pochopit svět takový, jaký doopravdy je, aby se vám v něm co nejlépe žilo.

HNĚDÁMilujete přírodu. Je pro vás důležitá rodina a vztahy s blízkými. Budování vztahů je pro vás důležité. Nejste přelétavý člověk, který by se ze dne na den nadchl pro něco nebo někoho nového. Jste stálý člověk. Proto si vás druzí cení.

ČERNÁLidé, kteří nosí černou, mívají chuť mít vše pod kontrolou. Zdá se, jako kdyby chtěli vše řídit. Lidé, kteří nosí zejména černou, zakrývají svou emocionální nejistotu.

BÍLÁMilujete minimalismus. Zároveň se říká, že lidé, kteří mají oblíbenou bílou barvou, touží po svobodě.

ŠEDÁPokud nosíte zejména šedou barvu, jste konzervativní typ. Mnohdy jednáte proti svému přesvědčení jen proto, abyste se nedostali do konfliktu. Tím ale zapomínáte na své vlastní tužby a potřeby.

Podívejte se na vtipné momentky mužů v obchodech:

Sdílejte článek

Přečtěte si také