Extrém

14. listopadu 2014 16:50

Táňa Sáblíková

Další pedofil usvědčen: Neuvěříte, do čeho schoval kameru!

Myles Bradbury byl lékař, ke kterému rodiče vodili své děti, když měly neduhy. V domnění, že své ratolesti svěřují do profesionálních rukou. Nemohli se ale mýlit víc!

Bradbury – pediatr, který řešil u dětí hlavně problémy s krví, se nejspíš inspiroval u Jamese Bonda, protože si pořídil špionské pero s kamerou, na kterou si své malé pacienty natáčel při vyšetřeních! Nic netušící rodiče přitom stáli jen pár metrů od svých ratolestí!

Pedofilní lékař nyní čelí soudu, u kterého je obviněn ze zneužívání nezletilých chlapců, které trvalo dlouhé čtyři roky! Bradbury se přiznal, a soud ho uznal vinným ze sexuálního styku s třemi pacienty! Lékař sám tvrdí, že dalších dvanáct zapojil do jiných sexuálních hrátek.

Policie navíc muže podezřívala z daleko více trestných činů – počet rodin, které kontaktovala, převyšoval číslo 800! Jedna oběť dokonce promluvila do médií. „Vždy mi dělal kompletní vyšetření a dotýkal se kompletně celého mého těla. Byl to doktor, a tak jsem si myslel, že to je úplně normální,“ nechal se slyšet nyní již 19 letý mladík.

Pacienty si natáčel tímto perem, ve kterém je kamera

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek
Štítky James Bond Kamera lékař soud pacient pedofil vyšetření videokamera pacient neduh

Přečtěte si také