Extrém

1. prosince 2014 14:50

Táňa Sáblíková

Dělník si užíval v domě, který měl opravovat… Práskly to na něj kamery!

Necháváte si rekonstruovat dům a občas se stane, že tam prostě nemůžete být. A proto doufáte, že dělníci jsou profesionálové a budou pracovat, i když nejsou pod dozorem majitele stavby. To se ale pletete…

Pár, který si nepřál být jmenován a který si nechával předělávat svůj dům, měl pocit, že tomu tak ale není, a tak si nainstaloval domácí kameru do obývacího pokoje. Jediného pokoje, ve kterém se po dobu rekonstrukce interiéru dalo přežívat.

Co uviděli na kamerových záznamech poté, co se vrátili z práce, je ale opravdu dostalo! Jeden z dělníků totiž přišel do obývacího pokoje a používal různé věci, posiloval s činkami majitele, prohledával digitální záznamník, podle páru měl dokonce na gauči masturbovat!

Po zhlédnutí záznamu pár okamžitě kontaktoval policii a stavební firmu, která rekonstrukci zajišťovala s tím, aby dotyčného k nim již neposílali. Žena se navíc i psychicky zhroutila a z domu se na více jak týden odstěhovala ke své matce.

To vše se stalo v červenci letošního roku a část usvědčujících materiálů pustili manželé i do médií. Můžete se na ně nyní podívat sami.

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také