Extrém

23. července 2015 16:06

redakce Prima Lajk

DĚSIVÉ FOTO: Chlápek předstíral, že je o 35 let mladší. Po rozchodu polil partnerku kyselinou

Vztah mezi jednadvacetiletou dívkou a osmdesátiletým mužem se po rozchodu zvrhl v peklo. Britku Vikki čekala bolestivá pomsta. Když otevřela domovní dveře, muž se zakrytou tváří na ni vychrstl kyselinu, která jí popálila obličej, krk i hrudník!

Čtyři měsíce poté, co se Vikki rozešla se svým přítelem, skončila v nemocnici s popáleninami na 25 procentech těla. „Útok mi úplně změnil život, jsem zjizvená do konce života a duševní rány se taky jen tak nezahojí,“ říká Vikki, povoláním ošetřovatelka, která už naštěstí našla nového partnera, který je její oporou.Se svým bývalým partnerem Mohammedem se seznámila krátce potom, co jí zemřeli oba rodiče a babička. Potřebovala tehdy někoho, na jehož rameni by se mohla vyplakat. Osmdesátiletý muž navíc předstíral, že mu je jen 45 let! I tak by prý ale Vikki velký věkový rozdíl nevadil. Začalo ji rozčilovat, jak ji sledoval. Ptal se jí, kam jde. Z gentlemana se proměnil v tyrana.

Takhle vypadala Vikki po té, co ji polili kyselinou

Nakonec ji obvinil, že ho podvádí s jinými muži. I když mu Vikki přísahala, že je věrná, načapala ho, jak slídí v její ložnici. To byla poslední kapka, po které přišel rozchod. I tak Vikki souhlasila, že zůstanou přátelé. Když pak o čtyři měsíce později seděli spolu na čaji u společné kamarádky, někdo zazvonil.

„Řekl mi, že tam mám návštěvu. Šla jsem ke dveřím a tam na mě čekal muž s černým šátkem přes obličej, který držel plastovou láhev s černou tekutinou. Než jsem stačila reagovat, vychrstl mi kyselinu do obličeje,“ vzpomíná Vikki. Dívka běžela do kuchyně, aby se polila vodou. Cítila, jak se pálí její vlastní maso! Mohammed pomáhal, když přijela sanitka. Vikki nebyla ani schopná říct svoje jméno.

Takhle vypadala Vikki po té, co ji polili kyselinou

Vikki skončila na šest dnů v kómatu a po probuzení se cítila jako zrůda. Vzpomínka na útok se jí často vrací, a když slyší zvonek, bojí se jít otevřít dveře. Její ex skončil na 18 let ve vězení, stejně jako jeho komplicové, kteří pomáhali se zmrzačením mladé ženy. Bylo jim teprve 23 a 25 let a odsedí si 14 a 12 roků. Za nechutný čin dostali zaplaceno ani ne dva tisíce korun!

Násilník, který rozchod nerozdýchal

Vikki teď začíná nový život se svým novým partnerem a přestože se cítí „ošklivá“, buduje znovu svoje sebevědomí.

Vikki se svým novým partnerem

Ale takhle vypadala poté, co ji polili kyselinou.

Sdílejte článek

Přečtěte si také