Extrém

31. července 2015 15:01

Tereza Javorová

DĚSIVÉ FOTO: Duch ženy s dítětem pozoroval z rozestaveného domu párty mladých lidí. Všichni hrůzou utekli

Před pěti lety se sešla parta mladých přátel, aby v parku historické čtvrti Wem společně oslavili finále World Cupu. Dobře se bavili a u toho se fotili. Když se ale na fotky z digitálního foťáku podívali, přejel jim mráz po zádech. Z rozestavělého domu za nimi je pozoroval duch mrtvé ženy s dítětem!

"Dodnes, když se na fotku podívám, mi hrůzou vstanou všechny chlupy na těle," vypráví dvaadvacetiletá Natasha Oliver, která fotku pořídila. S kamarády se onoho večera dobře bavila, jenže jen do té chvíle, než se podívali na vyfocené snímky. Zjistili, že v rozestavěném domě za nimi stojí v okně nějaká bílá postava.

"Dost nás to vyděsilo. Pár kluků se proto šlo do budovy podívat, ale byla prázdná. Nikdo tam nebyl!" Teenagery to natolik vystrašilo, že z místa utekli. Dodnes ale neví, kdo v okně domu stál. Při detailnějším pohledu totiž postava vypadá jako žena, která drží dítě.

Není to ale poprvé, co byl v historické čtvrti Wem města Shropshire spatřen paranormální jev. Už v minulosti zde prý místní viděli ducha malé holčičky.

Sdílejte článek
Štítky okno

Přečtěte si také