Extrém

9. července 2016 15:19

redakce Prima Lajk

Děsivé! Puberťačka spáchala sebevraždu kvůli internetové šikaně. Před smrtí napsala na Facebook TUHLE zprávu...

Další smutný případ ponižování na sociálních sítí, které mělo tragické následky.

Smutná událost se stala ve skotském Glasgow šestnáctileté Britney Mazzoncini, která je svým okolím popisována jako milující a hodná dívka, ježměli všichni rádi. Všichni, kromě ubohých útočníků na internetu. Mladá dívka totiž musela několik měsíců snášet internetovou šikanu a nadávky, které na ní měli fatální následky. Neustálé nadávky a útoky se na ní totiž podepsali natolik, že si před pár dny vzala život a oživit se jí nepodařilo ani po převozu do nemocnice.

Smutná událost se stala ve skotském Glasgow šestnáctileté Britney Mazzoncini, která je svým okolím popisována jako milující a hodná dívka, kterou měli všichni rádi. Všichni, kromě ubohých útočníků na internetu. Mladá dívka totiž musela několik měsíců snášet internetovou šikanu a nadávky, které na ní měli fatální následky. Neustálé nadávky a útoky se na ní totiž podepsali natolik, že si před pár dny vzala život a oživit se jí nepodařilo ani po převozu do nemocnice.

Jen pár dní před svou smrtí přitom o svém trápení psala na svém Facebooku, kde ve svém statusu přiznala, že se stala terčem internetové šikany. Napsala, že už je znechucená nadávkami a ponižováním ostatních dívek. „Pokud se mnou máte problém, tak si mě prostě smažte. Vážně se nemůžu trápit těmito nepodstatnými hádkami,“ napsala Britney. Další den pak napsala, že Facebook raději nebude pár dní používat. O několik dní na to však spáchala sebevraždu a podle její rodiny je jasnou příčinou právě její internetové trápení.

Její nejbližší jsou nyní na dně a těší se na internetu velké podpory. Doufejme, že podobných případů bude v budoucnu ubývat. Jak totiž napsala sama Britney v jednom ze svých statusů: „Slova mohou lidem ublížit a lidé by si to měli uvědomit před tím, než bude příliš pozdě.Smutná událost se stala ve skotském Glasgow šestnáctileté Britney Mazzoncini, která je svým okolím popisována jako milující a hodná dívka, kterou měli všichni rádi. Všichni, kromě ubohých útočníků na internetu. Mladá dívka totiž musela několik měsíců snášet internetovou šikanu a nadávky, které na ní měli fatální následky. Neustálé nadávky a útoky se na ní totiž podepsali natolik, že si před pár dny vzala život a oživit se jí nepodařilo ani po převozu do nemocnice.

Jen pár dní před svou smrtí přitom o svém trápení psala na Facebooku, kde ve svém statusu přiznala, že se stala terčem internetové šikany. Napsala, že už je znechucená nadávkami a ponižováním ostatních dívek. „Pokud se mnou máte problém, tak si mě prostě smažte. Vážně se nemůžu trápit těmito nepodstatnými hádkami,“ napsala Britney. Další den pak napsala, že Facebook raději nebude pár dní používat. O několik dní na to však spáchala sebevraždu a podle její rodiny je jasnou příčinou právě její internetové trápení.

Její nejbližší jsou nyní na dně a mají na internetu velkou podporu. Doufejme, že podobných případů bude v budoucnu ubývat. Jak totiž napsala sama Britney v jednom ze svých statusů: „Slova mohou lidem ublížit a lidé by si to měli uvědomit před tím, než bude příliš pozdě."

Sdílejte článek
Štítky nemocnice smrt Facebook sebevražda šikana Glasgow Internet

Přečtěte si také