Extrém

21. března 2017 12:58

redakce Prima Lajk

Dívka se zúčastnila pracovního pohovoru. Dočkala se brutálního odmítnutí, z kterého šílí celý internet!

Jak jí mohli něco takového vůbec napsat?

Osmnáctiletá Megan Dixon se hlásila na pozici číšnice v britské restauraci Miller and Carter. Na pohovor a následné minuty však jen tak nezapomene. Tamní asistentka manažera, která s ní pohovor vedla, jí totiž klasicky slíbila, že jí dá o jejich rozhodnutí vědět v následujících hodinách. Megan však už minutu po odchodu z pohovoru přišla textová zpráva, v níž jí asistentka zaslala obávané ne. Tím ovšem její bizarní zážitek neskončil.

Když se jí totiž Megan zeptala na důvod jejího odmítnutí, přišla jí opravdu brutální odpověď. Asistentka jí odpověděla, že zkrátka není dostatečně okouzlující, vysmála se jejímu přílišnému používání slova jako a nakonec dívku označila za jednoduchou. Na konec neslušné zprávy pak ještě přidala vysmátý smajlík.

Megan byla z její neprofesionality zděšená a jejich konverzaci ihned vyvěsila na svůj Twitter. Doplnila pak, že ani samotný pohovor neprobíhal přesně podle jejích představ. Asistentka jí ani nepodala ruku, nepodívala se na její životopis a celou dobu se koukala do svého mobilu.

Drsné odmítnutí se pak ihned stalo virálním hitem a restaurace se za své neprofesionální chování oprávněně stala terčem kritiky. Vedení se už za neslušnou zprávu omluvilo a jednalo se podle nich o chybu. Jejich zaměstnankyně totiž chtěla zprávu poslat někomu jinému. Osmnáctileté děvče ovšem na jejich nevychovanost asi jen tak nezapomene.

Sdílejte článek

Přečtěte si také