DOJÁK: Modelka málem uhořela, ale spáleniny ji nezastavily. Jaké překvapení pro ni přichystal přítel?

Australská kráska Turia Pitt běžela maraton v buši, když ji požár uvěznil v soutěsce. Jediná cesta ven vedla přes plameny. Modelka skončila s popáleninami na 65 procentech těla! Ale osud jí přál. Brzy půjde k oltáři.

Turia podstoupila 200 operací kvůli ohni, který ji před čtyřmi lety dostal až na pokraj smrti. Modelka skončila na jednotce intenzivní péče a její dlouholetý přítel, kterého znala už ze školních lavic, s ní byl celou tu dobu.

Odešel z práce, aby se své partnerce mohl naplno věnovat. Sama se nedokázala obléct, přišla o prsty na pravé ruce. Také jí pomáhal budovat sebevědomí. Bylo potřeba, aby si uvědomila, že může být krásná, i když ji oheň změnil k nepoznání. Díky tomu, že se nevzdala, se dostala na obálku jednoho z nejčtenějších časopisů v Australii The Australian Women‘s Weekly. Šéfredaktorku učarovala její energie a síla.

Nebojí se dalších operací a tvrdí, že jich podstoupí třeba i tisíc, když to bude potřeba. Ve svém příteli našla silnou oporu a ten ji navíc překvapil žádostí o ruku! Jeho láska je opravdu silná. Prsten s diamantem, který navlékl své snoubence, totiž koupil už před čtyřmi lety, když ležela na JIPce.

Turia se svým přítelem Michaelem

Sdílejte článek
Štítky Austrálie smrt jednotka intenzivní péče Turia Pitt Australian Women's Weekly

Přečtěte si také