Extrém

21. července 2015 14:41

Tereza Javorová

DRAMATICKÉ VIDEO: Žena rozbila okénko auta, aby zachránila dvouletou holčičku. Umírala na přehřátí

savegirl

Dramatická situace nastala na parkovišti v kansaském městě Merriam. Nezodpovědní strýc s tetou nechali svoji dvouletou neteř zamčenou v autě, ve kterém teplota zanedlouho dosáhla 43 stupňů. Život malé holčičky se naštěstí podařilo zachránit cizí ženě, která rozbila okénko auta.

"Přiběhl ke mně jeden můj zaměstnanec a vyděšený mi řekl, že v autě je zamčená nějaká holčička, která je celá zpocená a evidentně se jí špatně dýchá," vypráví dramatickou zkušenost manažerka obchodu Famous Footwear, před nímž bylo auto zaparkované.

"Vyběhla jsem ven viděla holčičku, jak se doslova topí ve vlastním potu."

Matka dvou dětí Sarah Oropeza si uvědomila, jaké nebezpečí holčičce hrozí. Začala tedy křičet o pomoc a prosit lidi kolem, aby jí dali něco, čím by mohla okénko auta rozbít. První do ruky jí podali šroubovák, ale tím to nešlo. Sarah uspěla až s tažným zařízením, které mrštila na okénko. To se naštěstí rozbilo a žena mohla holčičku z auta vytáhnout.

"Byla úplně mokrá potem. Měla promočené oblečení, ponožky i botičky. Odhrnula jsem jí vlásky stranou a po krku jí jen tekl potůček potu," říká Sarah.

Přivolaná policie zavolala rodinu holčičky, ale ti si ji jen přebrali a suše zeptali, jestli jim rozbité okénko zaplatí pojišťovna. Majitel vozu byl ale obviněn z ohrožení dítěte.

Sarah se pak s celou dramatickou událostí svěřila na Facebooku a varovala lidi od podobného nezodpovědného chování.

Sdílejte článek
Štítky Facebook auto obchod přehřátí Famous Footwear

Přečtěte si také