Extrém

25. července 2015 10:00

redakce Prima Lajk

DRSNÁ ROMANTIKA: Žárlivka století si z manžela dělá otroka

Debbi váží 133 kilo a vloni si vzala Steva, který vypadá jako párátko. Manžel se o krasavici Debbi pečlivě stará, zatímco ona ho kontroluje na detektoru lži! Britská média už ji rovnou označují za nejžárlivější ženu Anglie.

Tahle ostrovní stíhačka váží tolik, že už čtyři roky nepracuje. Tvrdí, že jí to její obezita nedovoluje. Takže celé dny sedí doma, hraje počítačové hry nebo surfuje po internetu. K tomu jí Steve nosí pití a jídlo. A dostává od státu příjem jako ošetřovatel. Pro Britku velkorysých tvarů je prý náročné cvičit, jen občas chodí na pohyblivém páse. A nikdo ji prý nemůže z nadváhy vinit. Kila nahoru přišla sama, tvrdí žena.

Steve v tom, že dělá manželce sluhu, vidí určitá pozitiva. „Dřív jsem neuměl ani uvařit těstoviny, teď připravím lososa i steak,“ raduje se dvaatřicetiletý muž. Přiznává sice, že starat se o skoro nepohyblivou manželku, není zrovna práce snů, ale svůj svatební slib bere vážně. Navíc by pro něj bylo těžké pracovat jinak, Debbi ho prostě potřebuje.

Ještě ke všemu jí diagnostikovali takzvaný Othellův syndrom, tedy chorobnou žárlivost. Tenhle neduh se přidal k mnoha fyzickým i psychickým nemocem, kterými žena už trpí. Dva roky kontroluje svého manžela na detektoru lži a nesnese, když se Steve podívá na jinou ženu. Že by se bála, aby ji samaritán Steve nevyměnil za nějakou jinou dámu v nesnázích? A nejlépe tak Steva zběhnutí uchrání, když si ho urdží u sebe doma. „Určitě by pořád přemýšlela, co kde dělám,“ svěřuje se Steve, který sice říká, že je dělat Debbi ošetřovatele je vysilující, ale prý se snaží, jak může. To je opravdová oddanost.

Sdílejte článek

Přečtěte si také