Extrém

15. září 2015 12:56

redakce Prima Lajk

DRSNÉ FOTO: Vyfotila se se svými dětmi a jejich mrtvým otcem, který se předávkoval heroinem...

Teprve šestadvacetiletý Mike byl závislý na heroinu a zároveň si se svou přítelkyní Evou pořídil dvě děti. Už to vypadalo, že se závislosti zbavil, jenže v létě se k drogám vrátil a 2. září zemřel na předávkování.

Eva se při pohřbu nechala vyfotit společně se svými dětmi u Mikovy otevřené rakve! Udělala to, aby svět varovala před riziky, jaké s sebou nese závislost na drogách. „Pokud se nerozhodnete pro odvykačku, bude tohle jediná cesta ven,“ napsala.

S Mikem chodila už od puberty a byla s ním ještě před tím, než začal brát drogy, nejprve prášky proti bolesti, pak heroin. Vloni před Vánoci se vrátil z odvykací kúry jako nový člověk, jenže letos v létě se k drogám stejně vrátil.

„Dalo se tomu zabránit, nemuselo se to stát, ale jedno špatné rozhodnotí zničilo celou rodinu. Vím, že zveřejněním takové fotky hodně lidí naštvu, ale skrývat pravdu by jen pomohlo tomu, aby se tahle epidemie dál šířila. Tvrdá pravda je, že heroin zabíjí,“ vysvětlila Eva, proč na internet pověsila svou fotku.

Ale reakce lidí na sociálních sítích byly pozitivní. Hodně uživatelů s Evou a jejími dětmi soucítilo, i když se jim na obrazovkách objevila tak drsná fotka.


Přečtěte si také