Extrém

18. října 2016 11:15

Tereza Javorová

FAIL: Muž se rozvedl s novomanželkou poté, co šli spolu do bazénu. Bez make-upu ji nemohl poznat!

Muž se z takového šoku nemůže vzpamatovat. Jeho dnes už exmanželka také ne.

V dnešní době už tomu není tak, že by se lidé téměř neznali a hned se hnali do chomoutu. Spíše spolu několik let žijí a po nějaké době se rozhodnou, že by se měli vzít. Znají se jako svoje boty a muž už dávno ví, že žena se ráno neprobouzí dokonale nalíčená v krajkové košilce, ale spíše rozcuchaná ve flanelovém pyžamu.

Jenže to nebyl případ tohoto čtyřiatřicetiletého muže, který si svou osmadvacetiletou přítelkyni bral po krátké známosti. Kvetoucí lásku však překazila zdánlině nevinná věc. Návštěva bazénu. Několik dní po svatbě se totiž novomanželé šli spolu vykoupat a ženě se přirozeně smyl všechen make-up. Když ji však spatřil její manžel, nemohl ji poznat! Velmi se rozčílil a křičel na ni, že ho podvedla. Je sice pravda, že žena před svatbou podstoupila plasticku operaci a z domu nevyšla bez nalepovacích řas, ale toho si mohl její manžel všimnout už před vdavkami.

Šokovaný a ublížený muž z takového podvodu nicméně podal žádost o rozvod a vyjádřil se, že netušil, jak jeho žena ve skutečnosti vypadá.

Ilustrační foto. Foto: instagram.com

---

Co všechno se dá vyčarovat s make-upem? Podívejte se do galerie.


Přečtěte si také