FOTO: 9letý kluk napsal neskutečný dopis NASA! Oni mu poslali tuhle geniální odpověď!

Chcete se stát Strážci galaxie? NASA pro vás má dobrou zprávu!

Kdo by jako malý nesnil o tom, stát se astronautem? V průběhu dospívání, kdy jsme se později dozvěděli, co všechno bychom pro to museli udělat, si to přirozeně většina z nás rozmyslela. Tuhle fázi má ale devítiletý Jack Davis ještě před sebou.

Když NASA před nedávnem začala nabírat lidi na pozici „Pracovník planetární obrany“, devítiletý Jack neváhal a poslal do výzkumného centra svůj motivační dopis.

Foto: NASA

„Jmenuji se Jack Davis a rád bych se přihlásil na pozici pracovníka planetární obrany. Je mi sice teprve devět, ale myslím, že se pro tuto práci skvěle hodím. Jeden z důvodů je i ten, že moje sestra tvrdí, že jsem jako mimozemšťan,“ začíná malý Jack ve svém úvodu. Dále například zmiňuje svoji bohatou znalost vesmírných filmů a seriálů, stejně jako skvělé dovednosti při hraní videoher. Není tedy divu, že NASA na jeho dopis brzy na to zareagovala.

Foto: NASA

„Naše pozice pracovníka planetární obrany je fakt skvělá a důležitá práce. Je například o tom, bránit Zemi před mikroby, když přepravujeme vzorky z Měsíce, asteroidů nebo Marsu,“ uvádí dopis. Je podepsaný ředitelem jednoho z vesmírných programů NASA Dr. Jamesem L. Greenem a víceméně Jacka motivuje, aby pokračoval ve skvělých výsledcích ve škole, které ho jednoho dne do NASA jistě přivedou. Zkrátka vše, co si může malý kluk od jeho vysněného zaměstnavatele přát.

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také