Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Youtubeři

FOTO: Mladou dívku při běhu obtěžoval neznámý muž. Zachránil ji tento nečekaný hrdina

Příběh, který dojímá celý svět.
Vydáno: 05.08.2017
Žena a nečekaný hrdina

Julia Price je nadaná hudebnice a nadšená sportovkyně, která si šla jednoho dne jako vždy zaběhat. Netušila ovšem, že prožije dojemný příběh, který se stane virálním hitem. Během jejího tradičního běhání ji totiž začal obtěžovat nedaleko sedící pán v obleku. Začal na ni pokřikovat, že je sexy a nevhodně pískal. Mladá žena byla ovšem na podobné nevhodné chování zvyklá, a tak se rozhodla muže ignorovat. To ho však rozčílilo a začal jí sprostě nadávat.

Holka ho odkopla po prvním rande.

GALERIE: Holka odkopla týpka po prvním rande. Jeho odpověď ji ale brutálně vytočila

To už se ovšem naštvala i Julia a chtěla si to s mužem vyříkat. Najednou se však před ní zničehonic objevil malý kluk, který šel okolo se svou maminkou a sestřičkou, a ženy se začal ihned zastávat. „Hele, to není hezký, co té ženě říkáte a jak na ní řvete. To byste neměl, protože je to milá dívka a já nenechám nikoho říkat ošklivé věci hodným lidem. Je to holka jako moje sestra a já ji budu chránit,“ řekl malý chlapec muži.

Pán se na kluka po tomto výstupu koukl, sklopil hlavu a potichu odešel pryč. Dojatá Julia poté chlapce objala a velmi jemu i jeho rodině poděkovala. Celý příběh potom zveřejnila na Facebooku a z jejího statusu se stal internetový hit, jenž má přes 150 tisíc sdílení. Kéž by takto odvážných dětiček bylo mnohem více.

Její příběh se stal virálním hitem. Foto: Její příběh se stal virálním hitem. Foto: Facebook.com

Proč chtělo dítě utéct z domova?

VIDEO: 13letý kluk řekl, že chce utéct z domu. Když se policista podíval do jeho pokoje, zůstal v naprostém šoku!

Která z těchto žen je matka ostatních dvou?

FOTO: Tohle rodinné selfie dohání internet k šílenství. Poznáte, která z krásek je matkou ostatních dvou?

Reklama
Článek je zařazen v: běh, fotka, Facebook, internetový hit
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama