Extrém

11. října 2016 10:52

Tereza Javorová

FOTO: Chtěla si pořídit fotku svých nenarozených dvojčat. Když však lékaři udělali ultrazvuk, zůstali v šoku! Bylo tam...

Tahle máma je opravdu hrdinka! Málokterá by se zachovala stejně...

Nastávající maminka Sammi Edes se s manželem těšila rovnou na dva přírůstky do rodiny. Čekala dvojčata a její bříško se podle toho rychle zvětšovalo. Aby měla na své těhotentví památku, rozhodla se nechat si udělat fotku z ultrazvuku.

Jenže jakmile lékaři ultrazvuk udělali, zůstali jako oněmělí. Ultrazvuk totiž zachytil tlukot dalšího srdíčka! Sammi nenosila dvě děti, ale tři! Místo radosti z tak velké nadcházející rodiny však přišly obavy. Všichni tři bratři totiž sdíleli jednu placentu a bojovali tak o přežití, protože ta nedokázala zajistit dostatek potravy pro všechny. Rizikové těhotenství se nakonec na radu lékařů rozhodla Sammi ukončit už ve 30. týdnu a podstoupila riskantní císařský řez. Kdyby tak neučinila, její děti by měly malou šanci na přežití.

Takto však na svět přišli tři zdraví chlapečci Hunter, Geoffrey a Thomas, kteří mají tu nejodvážnější mámu na světě. Pro otrlejší z vás tu máme i fotku placenty se jmény všech tří chlapců.

Jaké grimasy dokážou miminka? Podívejte se do galerie.


Přečtěte si také