Extrém

11. října 2016 09:00

Adéla Skřivánková

VIDEO: Matka to nevydržela a svoji EMO dceru přeměnila v sexy krásku. Po proměně dívku nepoznáte!

Ať se nám to líbí, nebo ne, většinou se ukáže, že maminka měla pravdu. Jako v případě téhle dívky, kterou si už musela vzít její matka do parády, protože se nemohla dívat na její příšerný emo styl. A takhle ji přeměnila!

Youtuberka Eugenia Cooney uzavřela před svými fanoušky s matkou dohodu, že pokud získá určitý počet lajků, její máma ji bude moct přetvořit k obrazu svému. A skutečně. Matka se své příležitosti chopila a své dceři bez debat přikázala, aby si sundala černé rukavice, odlíčila se černé oči a oblékla si to, co jí přinese.

Youtuberka maminku poslechla a tady je výsledek! Stala se z ní elegantní mladá slečna. Nemůžeme si však odpustit poznámku, že by ses její matka neměla tak zaměřovat na to, co dcera nosí, ale spíše co jí. Eugenia totiž evidentně trpí anorexií a je extrémně hubená. O to zarážející to je, když se podíváte na její matku, která je žena "krev a mlíko". Dívka vypadá velmi nezdravě a sotva se drží na nohách. Proměna zevnějšku jí ale možná pomůže a začne normálně jíst.

Podívejte se, jak se dá z make-upu udělat skvělá oprická iluze:

Sdílejte článek

Přečtěte si také