Youtubeři

10. října 2016 12:57

redakce Prima Lajk

VIDEO: Danny z TVTwixx byl zatčen! Za jeho problémy s policií může youtuber MikeJePan!

Problémový youtuber měl další potíže se zákonem? Čím naštval policisty tentokrát?

Youtuber Danny z partičky TVTwixx nepatří zrovna mezi nejvzornější youtubery. Naopak, oplétačky s policií jsou u něj skoro na denním pořádku. Ostatně, stačí si vzpomenout na kauzu okolo batohu na kolejích či případ ukradené figuríny. Tím ale jeho střet se zákonem rozhodně neskončil. Nyní se totiž vyjádřil k incidentu, kdy byl během zdánlivě rutinní silniční kontroly rovnou zatčen!

Celá situace proběhla prý velmi zmateně. Provokatér Danny nejdřív splnil všechny pokyny policejní hlídky, od níž dostal kvůli vjetí do pěší zóny pokutu, a zdálo se, že může odjet. V tom se však o něj začala zajímat druhá hlídka, která po něm opět chtěla doklady. Po menší slovní výměně ho za neuposlechnutí výzvy dokonce zatkla! Jeden z policistů mu pak bouchl do auta. Youtuber byl zmatený a nevěděl, o co jde. Až na policejní služebně se dozvěděl, že za jeho zatčení může vlastně youtuber MikeJePan.

Youtuber, který svůj kanál používá v podstatě jen k propagaci své firmy Pojištění na pokuty a svou popularitu založil na neustálých potyčkách s městskou policií, byl totiž nedaleko a rozhodl se svému kamarádovi pomoci. Jakmile ovšem dojel na místo a policisté si ho všimli, chtěli se od známého provokatéra držet co nejdál. Proto prý raději zatkli Dannyho a odjeli pryč.

Je jen ale otázkou, zda to je opravdový důvod Dannyho zatčení, nebo si dělají z celé záležitosti nevhodnou legraci. Danny totiž ve videu se smíchem mluví i o dalších svých střetech s policií a ke konci se video lacině zvrhne v další reklamu na Mikovu firmu. Celé zatčení, za které prý nakonec nedostal ani pokutu, je tak jemu i Mikovi zřejmě pro smích. Je ovšem jejich chování opravdu správné?


Přečtěte si také