Za co byl youtuber zatčen?
Autor: facebook.com Za co byl youtuber zatčen?

VIDEO: Danny z TVTwixx byl zatčen! Za jeho problémy s policií může youtuber MikeJePan!

Publikováno: 10.10.2016
Problémový youtuber měl další potíže se zákonem? Čím naštval policisty tentokrát?
MikeJePan
MikeJePan
Youtuber a postrach pražské městské policie, který provokuje celý internet svými skandálními videi... Přečíst celé

reklama

Youtuber Danny z partičky TVTwixx nepatří zrovna mezi nejvzornější youtubery. Naopak, oplétačky s policií jsou u něj skoro na denním pořádku. Ostatně, stačí si vzpomenout na kauzu okolo batohu na kolejích či případ ukradené figuríny. Tím ale jeho střet se zákonem rozhodně neskončil. Nyní se totiž vyjádřil k incidentu, kdy byl během zdánlivě rutinní silniční kontroly rovnou zatčen!

Další problém TV Twixx.

VIDEO: Další skandál TV Twixx! Do pokoje jim vtrhla policie! Co provedli tentokrát?

Celá situace proběhla prý velmi zmateně. Provokatér Danny nejdřív splnil všechny pokyny policejní hlídky, od níž dostal kvůli vjetí do pěší zóny pokutu, a zdálo se, že může odjet. V tom se však o něj začala zajímat druhá hlídka, která po něm opět chtěla doklady. Po menší slovní výměně ho za neuposlechnutí výzvy dokonce zatkla! Jeden z policistů mu pak bouchl do auta. Youtuber byl zmatený a nevěděl, o co jde. Až na policejní služebně se dozvěděl, že za jeho zatčení může vlastně youtuber MikeJePan.

Youtuber, který svůj kanál používá v podstatě jen k propagaci své firmy Pojištění na pokuty a svou popularitu založil na neustálých potyčkách s městskou policií, byl totiž nedaleko a rozhodl se svému kamarádovi pomoci. Jakmile ovšem dojel na místo a policisté si ho všimli, chtěli se od známého provokatéra držet co nejdál. Proto prý raději zatkli Dannyho a odjeli pryč.

Je jen ale otázkou, zda to je opravdový důvod Dannyho zatčení, nebo si dělají z celé záležitosti nevhodnou legraci. Danny totiž ve videu se smíchem mluví i o dalších svých střetech s policií a ke konci se video lacině zvrhne v další reklamu na Mikovu firmu. Celé zatčení, za které prý nakonec nedostal ani pokutu, je tak jemu i Mikovi zřejmě pro smích. Je ovšem jejich chování opravdu správné?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: TVtwixx - zatčen

 

 

Tohle asi Mike nechtěl, abychom viděli.

VIDEO: Mike už není pán! Tyto záběry ukazují youtubera jako šaška s pochybnou minulostí!

Kdo si to chtěl s youtubery vyřídit?

VIDEO: Youtubeři TV Twixx terčem útoku! Kdo je chtěl zbít?

reklama