VIDEO: Mike už není pán! Tyto záběry ukazují youtubera jako šaška s pochybnou minulostí!

Populární youtuber nechtěně odhalil svou pravou tvář.

Youtuber a provokatér MikeJePan se momentálně ocitá na vrcholu popularity díky odhalení, že jeho konflikty s policií byly ve skutečnosti jen reklamní kampaní na jeho firmu. Toto video ale jeho aktuální pověsti asi příliš nepomůže. Známý youtuber je totiž jednou z nechtěných hvězd dokumentu o finanční společnosti OVB, jenž zobrazuje špinavé a kontroverzní praktiky této známé firmy. Její právníci se pak snaží studentský dokument za každou cenu zakázat.

Snímek totiž mimo jiné ukazuje i praktiky rekrutování finančních poradců, kteří jsou do společnosti nabírány z řad mladíků. Spíš než poradci jsou pak ovcemi a loutkami, které jsou společností využívány. Díky vidině luxusu neustále kalí a mění se v namachrované frajírky, kteří finačnictví zase tolik nerozumí. A jedním z nich je právě i MikeJePan, jenž v OVB pracoval od svých 17 let.

Dokument ho pak nezobrazuje ve zrovna dobrém světle a ukazuje ho opilého, na záchodě či plive na zeď. Frajírek, který machruje na městkou policii a neustále se snaží přesvědčovat o své pravdě, tu tak dostává poměrně nehezkou tvář a jako finančního poradce bychom si ho rozhodně nevybrali.Obzvláště v první minutce si ho hateři pořádně užijí. Jeho alkoholické excesy pak můžete nacházet během celého dokumentu. Co na tohle asi Mike řekne?

Sdílejte článek
Štítky youtuber finanční poradce

Přečtěte si také