Tohle asi Mike nechtěl, abychom viděli.
Autor: facebook.com a youtube.com Tohle asi Mike nechtěl, abychom viděli.

VIDEO: Mike už není pán! Tyto záběry ukazují youtubera jako šaška s pochybnou minulostí!

Publikováno: 23.08.2016
Populární youtuber nechtěně odhalil svou pravou tvář.

reklama

Youtuber a provokatér MikeJePan se momentálně ocitá na vrcholu popularity díky odhalení, že jeho konflikty s policií byly ve skutečnosti jen reklamní kampaní na jeho firmu. Toto video ale jeho aktuální pověsti asi příliš nepomůže. Známý youtuber je totiž jednou z nechtěných hvězd dokumentu o finanční společnosti OVB, jenž zobrazuje špinavé a kontroverzní praktiky této známé firmy. Její právníci se pak snaží studentský dokument za každou cenu zakázat.

Mike šel s pravdou ven.

VIDEO: Youtuber MikeJePan odhalil, že jeho skandální videa s policií byla jen reklamní kampaní. Teď je všem pro smích!

Snímek totiž mimo jiné ukazuje i praktiky rekrutování finančních poradců, kteří jsou do společnosti nabírány z řad mladíků. Spíš než poradci jsou pak ovcemi a loutkami, které jsou společností využívány. Díky vidině luxusu neustále kalí a mění se v namachrované frajírky, kteří finačnictví zase tolik nerozumí. A jedním z nich je právě i MikeJePan, jenž v OVB pracoval od svých 17 let.

Dokument ho pak nezobrazuje ve zrovna dobrém světle a ukazuje ho opilého, na záchodě či plive na zeď. Frajírek, který machruje na městkou policii a neustále se snaží přesvědčovat o své pravdě, tu tak dostává poměrně nehezkou tvář a jako finančního poradce bychom si ho rozhodně nevybrali.Obzvláště v první minutce si ho hateři pořádně užijí. Jeho alkoholické excesy pak můžete nacházet během celého dokumentu. Co na tohle asi Mike řekne?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: MikeJePan - dokument

 

Vážně je tohle cesta k popularitě?

VIDEO: Bláznivý youtuber Datel přišel s další trapnou ledovou výzvou! Kvůli fanouškům trpěl strašnou bolestí

reklama