VIDEO: Mike už není pán! Tyto záběry ukazují youtubera jako šaška s pochybnou minulostí!

Populární youtuber nechtěně odhalil svou pravou tvář.

Youtuber a provokatér MikeJePan se momentálně ocitá na vrcholu popularity díky odhalení, že jeho konflikty s policií byly ve skutečnosti jen reklamní kampaní na jeho firmu. Toto video ale jeho aktuální pověsti asi příliš nepomůže. Známý youtuber je totiž jednou z nechtěných hvězd dokumentu o finanční společnosti OVB, jenž zobrazuje špinavé a kontroverzní praktiky této známé firmy. Její právníci se pak snaží studentský dokument za každou cenu zakázat.

Snímek totiž mimo jiné ukazuje i praktiky rekrutování finančních poradců, kteří jsou do společnosti nabírány z řad mladíků. Spíš než poradci jsou pak ovcemi a loutkami, které jsou společností využívány. Díky vidině luxusu neustále kalí a mění se v namachrované frajírky, kteří finačnictví zase tolik nerozumí. A jedním z nich je právě i MikeJePan, jenž v OVB pracoval od svých 17 let.

Dokument ho pak nezobrazuje ve zrovna dobrém světle a ukazuje ho opilého, na záchodě či plive na zeď. Frajírek, který machruje na městkou policii a neustále se snaží přesvědčovat o své pravdě, tu tak dostává poměrně nehezkou tvář a jako finančního poradce bychom si ho rozhodně nevybrali.Obzvláště v první minutce si ho hateři pořádně užijí. Jeho alkoholické excesy pak můžete nacházet během celého dokumentu. Co na tohle asi Mike řekne?

Sdílejte článek

Přečtěte si také