VIDEO: Youtuber MikeJePan odhalil, že jeho skandální videa s policií byla jen reklamní kampaní. Teď je všem pro smích!

Přes osm měsíců bojoval s policií a snažil se dobýt youtuberskou scénu. Celou dobu měl přitom trochu jiné úmysly.

MikeJePan je youtuber, který v posledních měsících rozčeřil internetové vody svými videi, v nichž se střetává převážně s městskou policií. Chtěl tak ukázat na jejich nekompetentnost a na to, že jejich systém nefunguje. Jeho videa vyvolala diskuzi, i když si nasbíral slušné množství fanoušků, mnozí ho měli hlavně za drzého a arogantního youtubera, který to spíše dosti přehání. A nyní se ukázalo, že je všechno trošku jinak.

Mike totiž před pár dny přišel s odhalením, že jeho youtuberské snahy byly ve skutečnosti reklamní kampaní na jeho firmu Pojištění na pokuty, která slibuje svým klientům, že je vyseká z každého přestupku. Ve videu si pak směšně hraje na borce, který prý svým marketingovým tahem zaujal celé Česko, o jeho šílených kouscích si vypráví i vaše babička a on má na krku nejkontroverznější kanál na internetu. Co na tom, že skutečnost asi tak růžová nebyla. I když mnozí tento tah sežrali a firma se těší novému přívalu zákazníků. Mnoho fanoušků a diváků ale tímto odhalením také pořádně naštval.

Podle mnohých komentářů udělal Mike ze svých příznivců pitomce, kteří mu sedli na lep, a stali se tak přitom jen obětí dalšího reklamního triku. Z lidí tak opět udělal spíše internetové ovce. Se svým drzým jednáním se pak ještě pomalu ještě považuje za člověka, který chce ostatní motivovat, a své arogantní jednání ještě v médiích chabě obhajuje. A podobnými hláškami už je u mnohých, teď už bývalých fanoušků, spíše pro smích Jenže jak se zdá, i přes příval kritiky a směšných reakcí nejspíš jeho kousek stejně slaví úspěch. A to prý ještě rozhodně neřekl poslední slovo.

Sdílejte článek
Štítky policie reklamní kampaň youtuber Česko

Přečtěte si také