Tohle se Stejkovi nepovedlo.
Autor: Youtube.com a Facebook.co Tohle se Stejkovi nepovedlo.

VIDEO: Youtuber Stejk lacině prodává svá videa! Proč lže svým fanouškům o stěhování a těhotenství?

Publikováno: 15.08.2016
Vážně se musí známá internetová tvář tak ohraně nahánět sledovanost?
Hrajeme s Alim - Stejk
Stejk
Youtuber Jakub Steklý alias Stejk patří mezi největší stálice české youtuberské scény. Narodil se 4... Přečíst celé

reklama

Mezi youtubery se v poslední době šíří hodně ošklivý nešvar. Snaží se totiž dát svému videu co nejlákavější titulek jen proto, aby svému příspěvku zaručili co největší počet zhlédnutí. A je jim vlastně docela jedno, že mnohdy má titulek s videem jen pramálo společného a svým příznivcům jednoduše lžou. Zatímco někdy na tímto trikem spíše mávnem rukou, někdy nás to dokáže opravdu pořádně naštvat. A známý youtuber Stejk tento nepěkný trend nyní dovedl k absolutní “dokonalosti“.

Líbilo se jim to?

VIDEO: 51 odstínů šedi! Co mají Stejk a Bender rádi v posteli?

Své nejnovější video totiž nazval jednoduše Stěhování a miminko. Diváci si tak logicky začali myslet, že nám youtuber nabídne záběry ze svého nového bydlení a přitom fanouškům ohlásí se svou partnerkou radostnou událost. A na video si plni očekávání ihned kliknou. Výsledek? Ve skutečnosti je video o tom, jak se Stejk poflakuje v bytě, jde do kina, a potom například hraje Pokémon GO.

Stěhování se zde zmíní pouze ve dvou větách, jelikož o něm s přítelkyní pomalu začíná přemýšlet. A miminko? To podle jeho nepřijde dříve jak za 5 let. Prostě podvod na fanoušky a přestřelný titulek jak vyšitý. Není divu, že v komentářích pod videem neskrývají fandové své zklamání a naštvanost. A nutno říct, že naprosto právem. Má tuhle praktiku populární youtuber vůbec zapotřebí?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Stejk lže

reklama