VIDEO: Youtuber Stejk lacině prodává svá videa! Proč lže svým fanouškům o stěhování a těhotenství?

Vážně se musí známá internetová tvář tak ohraně nahánět sledovanost?

Mezi youtubery se v poslední době šíří hodně ošklivý nešvar. Snaží se totiž dát svému videu co nejlákavější titulek jen proto, aby svému příspěvku zaručili co největší počet zhlédnutí. A je jim vlastně docela jedno, že mnohdy má titulek s videem jen pramálo společného a svým příznivcům jednoduše lžou. Zatímco někdy na tímto trikem spíše mávnem rukou, někdy nás to dokáže opravdu pořádně naštvat. A známý youtuber Stejk tento nepěkný trend nyní dovedl k absolutní “dokonalosti“.

Své nejnovější video totiž nazval jednoduše Stěhování a miminko. Diváci si tak logicky začali myslet, že nám youtuber nabídne záběry ze svého nového bydlení a přitom fanouškům ohlásí se svou partnerkou radostnou událost. A na video si plni očekávání ihned kliknou. Výsledek? Ve skutečnosti je video o tom, jak se Stejk poflakuje v bytě, jde do kina, a potom například hraje Pokémon GO.

Stěhování se zde zmíní pouze ve dvou větách, jelikož o něm s přítelkyní pomalu začíná přemýšlet. A miminko? To podle jeho nepřijde dříve jak za 5 let. Prostě podvod na fanoušky a přestřelný titulek jak vyšitý. Není divu, že v komentářích pod videem neskrývají fandové své zklamání a naštvanost. A nutno říct, že naprosto právem. Má tuhle praktiku populární youtuber vůbec zapotřebí?

Sdílejte článek

Přečtěte si také