VIDEO: Youtuberka Carrie Kristen se opřela do bývalých kamarádek! Jejich nechutné praktiky na YouTube nepatří!

Co slavnou youtuberku tak vytočilo?

Pohybovat se na YouTube v roli toho, kdo tvoří videa, je velice ošemetné. Stačí totiž málo a zástupy fanoušků jiných tvůrců se do vás opřou třeba jen proto, že jste řekli stejné slovo jako jejich modla. S nařčením o kopírování vás zadupou do země. Jenže každý chce mít spoustu odběratelů, YouTube money a nehynoucí slávu, pro což jsou schopní obětovat cokoliv.

Své o tom ví youtuberka Carrie Kirsten, která se i přes nemoc pustila do natočení komentáře k tomu, jak ostatní – převážně menší youtubeři – využívají do tagů jména slavnějších. Na první pohled nejsou tagy vidět, existují však nástroje, které tagy u videí odhalí a pak začíná tóčo.

Ačkoliv Carrie nikoho konkrétně nejmenovala, jako příklad ukazovala videa youtuberek Anny Šulc a Veroniky Spurné, se kterými byla zadobře zřejmě jen proto, že ony potřebovaly její čísla k sebepropagaci. Konec přátelství ale neznamená, že by si děvčata přestala půjčovat jména slavných youtuberů, což Carrie také odhaluje.

Bez jakékoliv souvislosti tak u zcela náhodných videí figurují jména jako Teri Blitzen, Shopaholic Nicol nebo Vadak, díky čemuž se u výpisu jejich videí objeví zmiňovaní paraziti. Nechutné!

Sdílejte článek

Přečtěte si také