Extrém

3. května 2018 13:24

redakce Prima Lajk

FOTO: Dívka s klaunským make-upem pobodala přítele během sexu! Měla pro to tenhle zvrácený důvod

Dívka pobodala přítele během sexu z bizarního důvodu.

Soud v Anglii v současnosti řeší velmi bizarní případ napadení a pokusu o vraždu. 19letá Zoe Adams v posteli během sexu pobodala přítele poté, co mu položila polštář na hlavu a zeptala se, jestli ji miluje. Měla při tom na sobě klaunský make-up ve stylu Jokera.

Napadeným je 18letý spisovatel Kieran Bewick, ten se přitom specializuje na psaní temných fantasy. V jeho knize je vysloveně pasáž, ve které dívka zabodne nůž muži do srdce. Zoe policii nicméně tvrdí, že knihu nečetla. Bewick – který přiznal, že se bojí klaunů – popsal u soudu útok následovně:

Jednoho večera přišla Zoe do ložnice v make-upu klauna s rudou rtěnkou, jako to mívá Joker, a zeptala se, jestli se jí takhle bojí. On odpověděl, že ne a následně ji požádal, jestli by si ho mohla jít smýt. Zírala na něj s rukama za zády a divně se přitom usmívala. Pak se ho zeptala, jestli jej může připoutat k posteli. On řekl ne. Poprosila ho, aby si dal přes hlavu polštář, aby to bylo perverznější. Poté se zeptala, jestli ji miluje. Odpověděl ano. Zeptala se, jestli ji skutečně chce. Odpověděl ano. Následně mu dala polštář zpátky na hlavu a vytáhla zpoza zad nůž, který mu vrazila do hrudi.

Bewick okamžitě poté utekl z domu, kde na ulici narazil na svoji tetu, kterou o útoku informoval. Zoe následně policii tvrdila, že si na nic z toho nevzpomíná. Nůž u sebe prý měla na ochranu. Případ pokračuje u soudu.


Přečtěte si také