Extrém

27. února 2017 13:34

redakce Prima Lajk

FOTO: Instagram válcují sexy australské Kardashianky! Líbí se vám?

Také Austrálie má své sestry Kardashianovy! A jsou neuvěřitelně sexy.

Strmý nárůst popularity zaznamenaly v Autrálii sestry Ellie-Jean a Holly-Daze Coffeyovy. Sexy surfařky umisťují na svém Instagramu fotografie plné surfování, nádherných pláží a také svých vypracovaných těl v odvážných bikinách. Obě sestry tvrdí, že jsou velkými fanynkami Kim Kardashian. Ony samotné si díky své neuvěřitelné fanouškovské základně vysloužily přezdívku Australské Kardashianky či Kardashianky surfařského světa. Na svých instagramových profilech mají již dohromady více než milion sledujících.

Obě chápou, proč jsou se slavnými sestrami srovnávány. I u nich sklízí totiž velkou oblibu rovněž další příbuzenstvo. Tisíce fanoušků mají na svých sociálních sítích i ostatní členové rodiny - sestry Ruby-Lee a Bonnie Lou i bratr Jackson. Dle svých vlastních slov jsou ale na rozdíl od originálních Kardashianek známé především díky svému talentu, nikoli díky tomu, že jsou pohádkově bohaté.

Rodina vyrůstala původně v australské metropoli. Poté, co si jejich matka zlomila krční páteř, se otec rozhodl, že potřebují změnu a přestěhovali se do karavanu, v němž projížděli australské východní pobřeží více než 10 let. Své dobrodružství poté začaly sestry dokumentovat na svém Instagramu. Fanoušci se začali okamžitě nabalovat a nový fenomén byl na světě. Co na oblíbené blonďaté duo říkáte vy?

Sdílejte článek

Přečtěte si také