Extrém

22. září 2016 16:06

Tereza Javorová

FOTO: Muži si zjistili menstruační kalendář své kolegyně, aby se jí mohli během jejích dnů vyhýbat. Jak to udělali?

Pánové, pozor! Pokud budete znát menstruační kalendáře svých kolegyň, ušetříte se zbytečných hádek a hysterických výlevů. Jen pozor, aby to nezjistily, jako tato žena... Pak rychle utíkejte.

Z pochopitelných důvodů nejmenovaná žena zašla na oběd se svým spolupracovníkem, se kterým si potřebovala vážně promluvit. Měla pocit, že se jí posledních pár dní začal vyhýbat.

Muž nejdříve nechtěl nic přiznat a vymlouval se na hodně práce. Pod nátlakem jí však prozradil, že ví, že má zrovna menstruaci. A podle předchozích zkušeností, kdy jeho kolegyně tropila hysterické scény a byla podrážděná, ví, že je lepší se jí během jejích dnů vyhnout. Ženě to přišlo úsměvné, než ji napadla zásadní otázka. Vědí o tom i ostatní?

Kolegu dostala do úzkých, až přiznal barvu. Se svými spolupracovníky prý dokonce sdílí kalendář, kde mají zaznamenané, kdy má jejich kolegyně menstruaci dostat. A předem se varují. Reakci ženy na toto zjištění snad ani nemusíme popisovat...

Bizarní však je, že tito muži nejsou sami, kdo si předem zjišťuje, kdy se pracovní prostředí promění v minové pole. Existuje už dokonce i aplikace PMS buddy, díky které snadno zjistíte, kdy vaše kolegyně, kamarádky, milenky a přítelkyně zrovna menstruují a zavčas můžete vzít roha!

♥♥♥

Jak to vypadá, když někdo nezvládá svou práci? Podívejte se do galerie.

Sdílejte článek

Přečtěte si také