Extrém

28. srpna 2015 11:34

redakce Prima Lajk

FOTO: Na téhle svatbě se nikdo neopil, všichni se zhulili. Reakci úřadů byste nečekali...

Dost netradiční oslavu si připravil jeden pár z Kalifornie. Na zahradě, kde se svatba konala, vztyčil „marihuanový bar“, kde si svatebčané mohli vybrat z třinácti druhů drogy za pomoci zkušeného barmana.

Ženich je povoláním pěstitel marihuany, což je v Kalifornii plně legální zaměstnání. Takže se postaral o zásobování a najatý barman hlídal, aby to nějaký z hostů nepřepískl. Oslavu zajišťovala svatební agentura, která pustila i pár fotek na internet. Lidé hned reagovali. Buď se jim to strašně líbilo, a nebo to odsoudili.

Nejstarším hostem byla jednaosmdesátiletá žena, která si marihuanu pravidelně dopřává už od šedesátých let. Všichni se dobře bavili, protože pár ještě dnes dostává denně tak 15 až 20 děkovných zpráv.

A co na to úřady? Pokud se oslava koná na soukromé zahradě, tak si lidé mohou konzumovat alkohol a marihuanu dle libosti. Kdyby se ale pár rozhodl pro klasickou hostinu v restauraci, moc by nepochodil. Licence na podávání alkoholu se totiž na trávu nevztahuje, takže by bongo na svatebním menu nebylo…

Sdílejte článek
Štítky alkohol marihuana úřad oslava svatba Kalifornie barman alkohol zahrada

Přečtěte si také