Extrém

19. srpna 2015 14:27

Tereza Javorová

Drogový dealer se má ve vězení jako král. Svými selfíčky z luxusní cely se vysmívá okolí

Má plazmu, stereo, Playstation, závěs Luis Vuitton, smartphone a balík peněz. Drogový dealer Adbul Basit (36), který je odsouzený na čtyři a půl let, si ve vězení žije jako v pohádce.

Zadržen byl v říjnu minulého roku a během vyšetřování se Basit z anglického Bradfordu přiznal k prodávání heroinu. Dostal čtyři a půl roku natvrdo, ale místo tvrdého trestu tím pro Basita začala spíše dovolená.

Do vězení si dokázal sehnat plazmovou televizi, kompletní stereo, Playstation, luxusní doplňky a dokonce i internet do svého smartphonu. Surfuje tak na sociálních sítích, kde se svému okolí okázale vysmívá.

"Žiju svůj sen!" směje se dealer, který v si ve vězení vyboxoval dokonce 2000 liber, tedy asi 76 000 Kč!

Svoje selfíčka a fotky ze svého království pravidelně zvěřejňuje na Facebooku a v komentářích si svůj nový život nemůže vynachválit. "Žiju si jako král. Můžete mě poslat kamkoliv v téhle zemi a stejně si to vždycky takhle zařídím. Jsem alfa samec, haha."

Jeho naparování mu ale nevydrželo dlouho. Poté, co vedení věznice odhalilo, jakým stylem Basit žije, mu zablokovali účet na sociálních sítích. "Vězňům je přísně zakázáno používat sociální sítě. Porušení tohoto nařízení může mít za následek ztrátu určitých výhod a benefitů a také prodloužení délky trestu," uvedlo vedení věznice.

Sdílejte článek
Štítky trest vězení Facebook smartphone král věznice sociální síť drogový dealer PlayStation Bradford

Přečtěte si také