Extrém

17. srpna 2015 14:46

Tereza Javorová

Manželka vyhodila svého muže z domu. Na stehno si totiž vytetoval obří...!

Za svoje nejapné vtípky zaplatil Stuart Valentino (34) dost tvrdě. Jeho poslední legrácku už jeho manželka Samantha totiž nerozdýchala a Stuarta vyhodila na ulici. Na levé stehno si totiž vytetoval obří penis.

Stuart sám sebe nespíš považuje za nedoceněného komika, a tak svoji rodinu soustavně šikanoval nepovedenými vtipy. Například předstíral, že jí kočičí hovínko, plácal svoji rodinu slizkou rybou nebo si pomalovával tváře.

Jeho posledním počinem ale číše manželčiny trpělivosti přetekla. Stuart si totiž na levé stehno sám vytetoval obří penis! Malůvka je 16 a půl centimetrů dlouhá a Stuartovi vyčuhuje z trenýrek. Muž si ji navíc vytetoval tetovací pistolí, kterou dostal od manželky k Vánocům.

Ta se ale jednou ráno probudila a vykřikla hrůzou. Zpod peřiny totiž jejímu manželovi koukal obří namalovaný penis.

Rodina se od té doby potýkala s problémy a manželé se často hádali. Samantha Stuartovi například zakazovala, aby chodil s jejich dcerou plavat a nepobuřoval tak návštěvníky bazénu. Rodina musela i změnit plány na letní dovolenou.

Na odstranění tetování ale nezodpovědný Stuart nemá peníze. Stálo by to totiž stejně jako letní dovolená, takže něco přes 1000 liber. Samantha už ale dál nedokázala čelit manželovým výstřelkům a před pár týdny jej vykopla na ulici.

"Byla to ta nejhloupější věc, kterou jsem kdy udělal. Velmi toho lituji," kaje se Stuart. "Nejhorší je, že ta věc, která mi zničila život, na mě stále vykukuje z trenýrek a nemůžu se jí zbavit."

Sdílejte článek
Štítky rodina Vánoce Penis manželé penis trenky stehno léto

Přečtěte si také