Extrém

27. července 2015 13:50

Adéla Skřivánková

KRUTÉ: Muž přejel sekačkou na trávu devět káčátek. Soud ho poslal na 3 roky do vězení

Odporný čin udělal čtyřiadvacetiletý Jason Scott Falbo z Floridy. Nelíbilo se mu, že si to přes jeho trávník mašíruje kachna se svými káčátky do nedalekého jezera. Přejel je tak schválně sekačnou na trávu.

Soused Boyd Jentzsch zavolal ochránce přírody. "Nevěřil jsem vlastním očím. Sekal zahradu, po které zrovna přecházela kachna s káčátky. Když je uviděl, tak prudce zahnul doleva a všechny přejel."

Devět kačátek brutální útok Jasona Scota nepřežilo. "Jejich tělíčka byla rozmetená po celé zahradě," s hrůzou vzpomíná Jentzsch.

Máma kachna jako zázrakem přežila spolu se dvěma zbývajícími káčátky. Dokonce se jim podařilo dostat i k jezeru, ale kačátka se následkem zranění utopila.

Když se pak bezcitného mladíka soud zeptal, proč tak odporný čin udělal, suše odpověděl, že mu kachna s mláďaty překážela v sekání.

Za brutální čin byl Jason Scott Faldo poslán na tři roky do vězení. Soudce mu to trestu započítal i domácí násilí. Uzákalo se totiž, že kromě zabíjení nevinných káčátek má v oblibě i mlátit svoji přítelkyni.

Sdílejte článek

Přečtěte si také