Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Extrém

FOTO: Obrázek, který boří internet! Poznáte, co je na fotce pěti puberťaček tak šíleného?

Za jak dlouho vám to dojde?
Vydáno: 05.09.2017
Obrázek pěti puberťaček

A máme tu další z řady obrázků, který skrývá hodně nenápadný detail, jehož si opravdu jen tak nevšimnete. A tentokrát se nejedná o žádný nechtěný optický klam, ale něco zcela jiného. Na obrázku můžete vidět pětici mladých dívek, které se fotí před maturitním plesem. Jedna z nich ovšem skrývá na fotce nečekané tajemství. Téměř nikdo na internetu si ho pak nedokáže všimnout. Poznáte, o co jde?

Poznáte, co je na obrázku tak zvláštního?
Poznáte, co je na obrázku tak zvláštního?
twitter.com

Stále nevíte? Zatímco většina holek drží v ruce malé kabelky, blondýnka uprostřed má v ruce obří placatku! Je na maturitní ples zkrátka připravena, jak se patří, a svou poctivou zásobu alkoholu zamaskovala tak, že vypadá právě jako obyčejná kabelka. Když se posléze se svým maskováním pochlubila na sociálních sítích, téměř nikdo si placatky na první pohled nevšiml. Tohle jí prostě vyšlo dokonale. Také jste si placatky nevšimli?

Už ji vidíte?
Už ji vidíte?
twitter.com
Co je na obrázku špatně?

FOTO: Holka si chtěla udělat sexy selfíčko. Kvůli tomuto detailu se jí ale směje celý internet! Poznáte, co je na fotce špatně?

Víte, co je na fotce špatně?

FOTO: Obrázek, který zmátl celý internet! Poznáte, co je na fotce zamilovaného páru tak šíleného?

Reklama
Článek je zařazen v: dívky, Obrázek, optická hádanka, maturitní ples
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama