Extrém

22. září 2015 15:49

redakce Prima Lajk

FOTO před a po k neuvěření: Překonala anorexii, teď hrdě ukazuje břicho. Je to vůbec ta samá holka?

Dvaadvacetiletá Megan během dospívání trpěla anorexií. Když se jí pak nemoci podařilo zbavit a znovu začala přibírat na váze, rozhodla se o svém uzdravení napsat blog. Časem přidala i fotky, které porovnávají neskutečnou proměnu.

Může mluvit o štěstí, protože se ji anorexii podařilo překonat a teď je zdravá a spokojená. Všechno začalo, když se na střední seznámila s holkou, která byla u Megan ve městě nová. Skamarádily se a trávily spolu celé dny. Jenže se vzájemně hecovaly ohledně svých postav, až se navzájem dohnaly na pokraj nemocí spojených s poruchami příjmu potravy.

Naštěstí se Meganina rodina stěhovala, takže dívka ztratila se svou kamarádkou kontakt. To jí pomohlo, aby se z bludného kruhu hubnutí přeci jen vydrápala. I když je teď trochu při těle, cítí se šťastná a rozhodně vypadá mnohem lépe, než když vážila pár kilo!

Pro všechny, kteří mají problém s tím, jak vnímají svoje tělo, nejsou s ním spokojeni, má Megan radu: Hledejte stránky a média, která neukazují jen vyphotoshopované krásky s nereálnými těly. Zjistíte tak, že krásné mohou být i dívky, které nemají míry 90-60-90.

Sdílejte článek

Přečtěte si také