Extrém

14. prosince 2016 15:04

redakce Prima Lajk

FOTO: Sexy policistka dostala okamžitě vyhazov, když na internet sdílela tuhle drsnou fotku!

Chápete ji?

Afroameričané žijící ve Spojených státech to ani v dnešní době stále nemají vůbec snadné. Přestože by si člověk myslel, že rasismus už dávno nemá v našem civilizovaném světě místo, opak je bohužel pravdou. Jenom v předchozím roce bylo podle policejních zpráv v Americe zastřeleno 102 neozbrojených lidí černé pleti.

Opravdové číslo přitom bude ještě vyšší, jelikož tyto zprávy často neodpovídají tak zcela realitě. Každopádně i kvůli tomu nyní jen stěží pochopíte, co přesně chtěla mladá policistka dokázat, když na svůj snapchatový profil sdílela následující fotku.

Jak na fotce vidíte, policistka se vyfotila při službě a ono foté poté okomentovala slovy: „Dnes jsem zákon já, negři!“ Jo, vzhledem k situaci, která v USA panuje, to fakt nebylo chytré. Bohužel pro ni se fotka stala virální a spatřil ji tak i její nadřízený. A to začínající policistku přirozeně stálo práci. Policistka se později samozřejmě omluvila a vše svedla na to, že fotku myslela pouze jako vtip, jenže to už tou dobou nikoho nezajímalo. A co si o celé věci myslíte vy?

Tuhle slečnu popadla šílená nákupní horečka za peníze, které nebyly její! Co všechno si pořídila?

Sdílejte článek

Přečtěte si také