reklama

reklama

Policistka udělala chybu
Autor: Snapchat Policistka udělala chybu

FOTO: Sexy policistka dostala okamžitě vyhazov, když na internet sdílela tuhle drsnou fotku!

Publikováno: 14.12.2016
Chápete ji?

reklama

Afroameričané žijící ve Spojených státech to ani v dnešní době stále nemají vůbec snadné. Přestože by si člověk myslel, že rasismus už dávno nemá v našem civilizovaném světě místo, opak je bohužel pravdou. Jenom v předchozím roce bylo podle policejních zpráv v Americe zastřeleno 102 neozbrojených lidí černé pleti.

Není tohle už trochu moc?

GALERIE 18+: Tohle jsou největší prsa na světě! Neuvěříte, kolik obří poprsí této pornoherečky váží!

Opravdové číslo přitom bude ještě vyšší, jelikož tyto zprávy často neodpovídají tak zcela realitě. Každopádně i kvůli tomu nyní jen stěží pochopíte, co přesně chtěla mladá policistka dokázat, když na svůj snapchatový profil sdílela následující fotku.

fuckdpolice2 Foto:

Jak na fotce vidíte, policistka se vyfotila při službě a ono foté poté okomentovala slovy: „Dnes jsem zákon já, negři!“ Jo, vzhledem k situaci, která v USA panuje, to fakt nebylo chytré. Bohužel pro ni se fotka stala virální a spatřil ji tak i její nadřízený. A to začínající policistku přirozeně stálo práci. Policistka se později samozřejmě omluvila a vše svedla na to, že fotku myslela pouze jako vtip, jenže to už tou dobou nikoho nezajímalo. A co si o celé věci myslíte vy?

Takhle se zachraňuje klient

FOTO: Dealer trávy omylem napsal mámě svého zákazníka! Její nečekaná reakce vás dostane!

 

Tuhle slečnu popadla šílená nákupní horečka za peníze, které nebyly její! Co všechno si pořídila?

reklama