Extrém

18. října 2016 16:54

redakce Prima Lajk

FOTO: Syn požádal maminku, aby mu připravovala do školy dvě svačiny. Když zjistila proč, zůstala v šoku

Klukův čin spustil nečekanou vlnu událostí.

Obdivuhodný příběh zažila Američanka Josette Duran. Té začalo být divné, proč po ní její syn začíná v posledních měsících požadovat do školy dvě svačiny denně. Nejdříve si myslela, že má zkrátka velký hlad, po chvíli pátraní ovšem zjistila, že jeho důvod je zcela jiný!

Dítě se jí totiž přiznalo, že druhé jídlo nosí svému spolužákovi, jenž od své maminky dostává na celý den k snědku pouze ovoce. Nebylo to ovšem tím, že jeho kamaráda maminka trápila. Kvůli špatné životní situaci ovšem neměla příliš peněz. Když se dojatá Jossette dozvěděla pravdu, o synově činu informovala hrdě na Facebooku.

Druhá matka se tedy dozvěděla, že Jossette dává jídlo její ratolesti, a ihned jí chtěla dluh splatit. To však Duran odmítla a místo toho dál podporovala synovu dobrosrdečnost. Za pomoci svého volejbalového týmu vybrala v přepočtu téměř 10 tisíc korun. Ty poté věnovala školní jídelně za děti, které potřebují obědy, ale nemají na ně peníze. Svým činem nyní maminka i syn dojímají americká média i celý internet.

Žena se synovým činem chlubí na Facebooku. Foto: Facebook.com/Josette Duran

Sdílejte článek

Přečtěte si také