Extrém

10. června 2016 16:57

redakce Prima Lajk

FOTO: Tenhle smutný obrázek 18leté opuštěné dívky dojal celý internet! Uhádnete proč?

Tohle musí dojmout i toho největšího cynika.

Někdy ve vás i zdánlivě nejobyčejnější fotka může vzbudit šílenou várkou emocí. A tohle je právě ten případ. Osmnáctiletá Američanka Hallee Sorenson je veselá mladá dívka, která ovšem trpí autismem. Se svým stavem ale statečně bojuje a pro okolí byla vždy velkou oporou. O to smutnější pro ni byly loňské červencové narozeniny. Na obrovskou oslavu totiž pozvala všechny své přátelé i spolužáky. Jenže nikdo z takzvaných kamarádů se neukázal. Hallee z toho byla samozřejmě zdrcená a prožila asi nejsmutnější narozky v životě.

Její sestřenice Rebecca se proto rozhodla vykonat pro ni dobrý skutek. Na svůj profil na Facebooku vyvěsila smutnou a neskutečně dojemnou fotku z loňské oslavy, na které sedí autistická dívka u narozeninového stolu zcela sama. Prosí proto všechny, aby Hallee konečně dopřáli ty nejlepší narozeniny a ze všech koutů světa jí poslali narozeninové přání. A jak se zdá, životem zkoušenou dívku opravdu čekají parádní narozky.

PŮVODNÍ FOTO NAJDETE ZDE!

Neskutečně silná fotografie totiž sbírá ohlasy opravdu po celém světě a má prozatím na Facebooku přes sto tisíc sdílení. Lidé se pak Rebbeky ptají, zda mohou její nemocné sestřenici posílat i dárky. Silná fotografie a nečekaný virální hit zkrátka dojal všechny a ukázal, že lidé jsou stále schopni udělat pro neznámé lidi dobrý skutek. Kéž by takových případů bylo víc.

Sdílejte článek

Přečtěte si také